Przeglądaj najnowsze wiadomości, artykuły i materiały multimedialne od Mastercard

 
Rekordowa kwota zbiórki do eSkarbonki w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Tegoroczny, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze się nie rozpoczął, a już dostarcza Polakom wielu pozytywnych emocji. Przesunięcie terminu wydarzenia na koniec stycznia nie zmniejszyło szczodrości darczyńców, którzy od początku grudnia mogą wspierać WOŚP m.in. za pomocą eSkarbonek. Do tej pory, za pośrednictwem tego udostępnianego przez Mastercard narzędzia, do zbiórki WOŚP dołożyło się 25 940 osób, wpłacając łącznie 1 037 352 zł , a więc o ponad 400 000 zł więcej niż w czasie całego zeszłorocznego Finału WOŚP.

Jak używać eSkarbonek WOŚP od Mastercard?

W tym roku, gdy z powodu pandemii w czasie Finału WOŚP wiele osób zostanie w domach, szerokie wykorzystanie nowoczesnych form zbierania datków na odległość jest tym ważniejsze. Dlatego już teraz udostępniamy eSkarbonki od Mastercard. Dzięki nim możesz wspierać WOŚP online, bez wychodzenia z domu, dbając przy tym o swoje zdrowie. Dowiedz się, jak za ich pośrednictwem możesz wpłacić datek.

Ruszyły eSkarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

10 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz dziewiąty partnerem w wielkiej zbiórce funduszy będzie Mastercard. Czwarty rok z rzędu firma dostarczy eSkarbonkę – technologicznie zaawansowane i wygodne narzędzie, umożliwiające kwestowanie na rzecz Fundacji WOŚP w internecie.

Informacje prasowe

2020
24 września 2020 r.

Dzięki wspólnemu projektowi zrealizowane zostaną program akceleracyjny oraz kampania edukacyjna dla przedsiębiorców, którzy chcą unowocześnić swój biznes, rozwjając działalność w e-commerce