Mastercard mění věrnostní program Priceless Specials

12. listopadu 2020 | Od editorcz

Věrnostní program Priceless Specials projde radikální proměnou. Jeho dosavadní forma podmíněná předchozí registrací bude ukončena. Program se nově stane součástí rozhraní bank, které se do něj zapojí. Bude tak dostupný všem klientům, pro které bude i uživatelsky jednodušší. Atraktivní kuponové nabídky a slevy zůstanou a bude možné je čerpat i nadále.

„Rozhodli jsme se věrnostní program výrazně zjednodušit a otevřít ho všem klientům bank, které se do programu zapojí, aby byl uživatelsky přívětivější a více odpovídal trendům na trhu. Dosavadní uživatelé, registrovaní v programu Priceless Specials, ale o své výhody nepřijdou. Kupóny a výhodné nabídky budou moci využívat i nadále,“ říká Michal Čarný, generální ředitel Mastercard pro Českou republiku a Slovensko.

Nová verze bude spuštěna v průběhu druhé poloviny roku 2021. Lišit se bude hlavně tím, že bude již přímo součástí bankovního rozhraní a bude tak bez nutnosti předchozí registrace k dispozici všem klientům aktivně zapojených bank, kteří jsou zároveň držiteli karty Mastercard. Tím se čerpání výhod výrazně zjednoduší. Klienti se zároveň budou moci těšit na ještě širší nabídku výhod.

V současné chvíli program Priceless Specials nabízí výhodné kuponové nabídky určené exkluzivně držitelům karet Mastercard. Ty budou i přes aktuálně probíhající změny klientům k dispozici i v příštím roce. Více informací a přehled nabídek je nově k dispozici na webu MujMastercard.cz.

Program Priceless Specials byl na českém trhu představen v květnu 2015. Za dobu jeho fungování se do něj registrovaly stovky tisíc uživatelů, kteří tak měli možnost čerpat výhodné nabídky na nákup u partnerů společnosti Mastercard nebo získat část své útraty kartou zpět ve formě cashbacku.

editorcz