Společnosti Mastercard a vcita pomáhají malým podnikům fungovat více digitálně a spouštějí pro ně platformu Business Unusual

20. dubna 2020 | Praha | Od editorcz

Startupová společnost vcita působící v oblasti CRM spustila ve spolupráci s evropským zastoupením společnosti Mastercard platformu Business Unusual. Jedná se o kompletní řešení správy vztahů s odběrateli (CRM) a vzdělávání, které malým firmám pomůže s přechodem do digitálního prostředí.

Platforma Business Unusual je navržena na míru malým firmám. Prostřednictvím jediné aplikace jim pomáhá automatizovat běžné administrativní úkony. Využívá rozsáhlé evropské sítě partnerů společnosti Mastercard. Těm platforma umožňuje své klienty z řad malých firem podporovat prostřednictvím služeb, jež jdou nad rámec běžného bankovnictví. Využívání platformy je pro malé firmy zdarma po první tři měsíce od přihlášení. Malé podniky a podnikatelé takto získají unikátní řešení svých bezprostředních i dlouhodobých potřeb.

Platforma Business Unusual firmám umožní fungovat efektivněji díky sadě užitečných nástrojů, mezi něž patří:

  • Správa odběratelů
  • Účtování výkonů
  • Elektronická fakturace
  • Online časový plánovač
  • E-mailový marketing
  • Vzdělávací prostředí„Díky našemu partnerství se společností vcita mají majitelé malých firem možnost právě v tomto složitém období výrazně zvýšit efektivitu svého podnikání. Tento krok přirozeně zapadá do naší snahy být partnerem první volby pro podniky všech velikostí jak v Evropě, tak i jinde ve světě. Spuštěním platformy Business Unusual spolu se společností vcita přinášíme skutečnou pomoc malým podnikům při jejich přechodu k digitálnímu fungování. Je třeba si uvědomit, že když jsou v tísni malé podniky, jsou v tísni celé místní komunity kolem nich. Proto jsme rádi, že máme možnost tyto důležité pilíře ekonomiky i společnosti smysluplně podporovat,“ říká Marcus O’Toole, viceprezident společnosti Mastercard Europe zodpovědný za segment malých podniků.

Majitelům malých firem platforma umožňuje snadno přejít k digitálnímu způsobu řízení svého podnikání. Vedle nabídky užitečných nástrojů je Business Unusual i možností, jak získat přístup k radám úspěšných podnikatelů a k jejich zkušenostem s úspěchy i neúspěchy. Aby malé podniky mohly získávat a uplatňovat nové znalosti, nabízí platforma speciálně vytvořený obsah, jenž firmám za stávající komplikované situace přijde obzvláště vhod. K dispozici jsou tak například návody, jak činnost firmy převést do online prostředí, jak na dálku udržovat kontakt s odběrateli, či jak se co nejlépe nachystat do budoucna. A jelikož jsou vzdělávací možnosti přímo součástí řešení pro správu vztahů s odběrateli, mohou uživatelé nově nabyté znalosti bezprostředně uplatnit – stačit jim bude jen pár kliknutí myší.

„Při vývoji platformy Business Unusual jsme se opírali o dva nejvýznamnější vztahy, které máme. Jedním je vztah s komunitou podnikatelů kolem nás, tedy uživatelů platformy vcita. Ti spojili své síly a nabídli ostatním podnikatelům své rady a podporu v jejich snaze obstát za nejistých hospodářských podmínek. Druhým je vztah s týmem společnosti Mastercard, naladěným na stejnou vlnu. Tento tým s námi sdílí přesvědčení, že vzájemnou spoluprací dokážeme pomoci firmám, jež tvoří páteř ekonomiky, aby ze stávající situace vyšly silnější a s pevnými základy pro další úspěšný rozvoj,“ říká Adi Engel, ředitel obchodního rozvoje společnosti vcita.

editorcz