Praha 22. května - Jedinečný věrnostní program Priceless Specials společnosti Mastercard právě slaví tři úspěšné roky. Za tuto dobu registrovaní držitelé platebních karet Mastercard a Maestro uskutečnili přes 2,2 miliónu obchodů a na odměnách získali u partnerských obchodníků formou cashbacku téměř 32 milionů korun. Letošní inovací je rozšíření o třetí pilíř, kterým je zavedení členství v závislosti na počtu plateb kartou u všech obchodníků, včetně e-shopů, tedy nejen u partnerů programu.

Oblíbený cashback za platby kartami Mastercard a Maestro u vybraných obchodníků nadále pokračuje. “Nově se dá odměna ale získat i za každou transakci platební kartou, každá transakce se nyní počítá,” uvedl generální ředitel Mastercard pro ČR, Slovensko a Rakousko Miroslav Lukeš. V závislosti na počtu plateb kartou se účastník programu posouvá v úrovni výše a tím získává přístup k exkluzivním voucherům a slevám. Základní úrovní členství je bronzové (0–20 transakcí), na něj navazuje stříbrné (21–50 transakcí) a zlaté (51–100 transakcí). Nejvyšší úrovní je platinové členství, které lze získat při 101 a více transakcích. Každá transakce je platná po dobu dvanácti měsíců.

Věrnostní programy spojené s platebními kartami jsou mezi lidmi velmi oblíbené a mají velký prostor k růstu. Z průzkumu společnosti Mastercard vyplývá, že více než 87 procent dotazovaných by platilo kartami více, pokud by získalo při placení slevu nebo výhodu. Nějaký věrnostní program pak využívají čtyři z deseti osob. U 53 procent respondentů ovlivňuje výběr místa nákupu možnost platit kartou a získání slev ve věrnostním programu.

Věrnostní program Priceless Specials společnost Mastercard spustila v České republice a na Slovensku v roce 2015 jako úplně první svého druhu na světě. Počet registrovaných účastníků roste každoročně o desítky tisíc. Registrovaný účastník dostává odměny formou cashbacku, tedy peníze zpět, za platby kartami Mastercard a Maestro u partnerských obchodníků, mezi něž patří jak velcí a známí prodejci, tak zajímaví menší nebo lokální obchodníci. Jmenovitě jsou to třeba společnosti Datart, Cinema City, Pilulka.cz, MOL nebo Exim Tours.

 

Program Priceless Specials nabízí i možnost zvolit si své vlastní přání nebo potěšit někoho blízkého neobyčejným nebo radostným zážitkem. Mastercard z řady přání pravidelně vybírá a uživatelům je plní. V rámci programu bylo splněno přes 60 přání k nezaplacení. Díky tomu se například děti z dětského domova podívaly do zoo nebo oddíl mladých volejbalistů získal desítky nových míčů. Nad rámec pravidelných přání Mastercard připravuje speciální krátkodobé kampaně.

Přehled všech partnerů a všechny potřebné informace jsou k dispozici na webových stránkách programu Priceless Specials www.specials.cz.

 

O společnosti Mastercard
Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com, je jednička v oblasti inteligentních, pohodlných a bezpečných plateb. Provozujeme nejrychlejší síť pro zpracování plateb, která propojuje spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky ve více než 210 zemích a teritoriích celého světa. Produkty a řešení společnosti Mastercard ještě více usnadňují, zabezpečují a zefektivňují každodenní obchodní činnosti – například nakupování, cestování, podnikání a hospodaření s financemi. Sledujte nás na Twitteru @MasterCardNews, připojte se k diskusi na CashlessPioneers Blog a přihlaste se k odběru nejnovějších zpráv v Engagement Bureau.

Pro další informace kontaktujte:
Tomáš Zimmermann, mobil: 731 68 99 97, e-mail: tomas.zimmermann@bisonrose.cz
editorcz