Praha 29. června 2018 -  Společnost Mastercard posílila svoji přítomnost na Slovensku. V  Bratislavě otevřela kancelář, která se nachází v administrativní části obchodního centra Eurovea. Ve spolupráci s Mezinárodním letištěm M. R. Štefánika pak uvedla do provozu salónek Mastercard Caproni Lounge pro držitele všech prémiových karet.

 Bratislava patří mezi progresivní města s výbornou geografickou polohou a Mastercard zde nesmí chybět. Vedle toho právě blízkost a přítomnost našich odborníků vytvoří nové příležitosti na spolupráci s mnohými dynamicky se rozvíjejícími společnostmi a nabídne našim klientům opět něco navíc,“ uvedl generální ředitel Mastercard pro Českou republiku,  Slovensko a Rakousko Miroslav Lukeš.

Díky stálému zázemí bude moci Mastercard mnohem pružněji reagovat na potřeby rozvíjejícího se slovenského trhu a posílí tím spolupráci s místními finančními a technologickými firmami, institucemi, organizacemi, klienty a partnery. Firma Mastercard loni podepsala memoranda o spolupráci Úřadem místopředsedy vlády Slovenské republiky pro investice a informatizaci a městem Prievidza.

Nový salonek Mastercard Caproni Lounge je situovaný ve druhém poschodí odletového terminálu bratislavského letiště s výhledem na historickou repliku letounu Caproni Ca.33, po kterém je nazvaný. Otevřený je denně od 5:00 do 21:30 hodin pro všechny držitele karet Mastercard World Elite, World, Business, Platinum, Mastercard Commercial Cards a karet Gold, vydaných slovenskou bankou. Bezplatný vstup současně mají i všichni cestující v byznys třídě letů společností flydubai, Georgian Airways a dalších.

 

 

 

O společnosti Mastercard
Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com, je jednička v oblasti inteligentních, pohodlných a bezpečných plateb. Provozujeme nejrychlejší síť pro zpracování plateb, která propojuje spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky ve více než 210 zemích a teritoriích celého světa. Produkty a řešení společnosti Mastercard ještě více usnadňují, zabezpečují a zefektivňují každodenní obchodní činnosti – například nakupování, cestování, podnikání a hospodaření s financemi. Sledujte nás na Twitteru @MasterCardNews, připojte se k diskusi na CashlessPioneers Blog a přihlaste se k odběru nejnovějších zpráv v Engagement Bureau.
editorcz