Evoluce identity značky Mastercard

„Reinovace v digitálním věku si žádá moderní jednoduchost,... a když více než 80 procent lidí spontánně rozpoznalo symbol Mastercard bez slova ‚mastercard‘, cítili jsme se připraveni učinit tento další krok ve vývoji naší značky. Jsme hrdí na bohaté dědictví naší značky a těšíme se na samostatný život našich ikonických kruhů.“
Raja Rajamannar, vedoucí marketingu a komunikace společnosti Mastercard

Videa

Společnost Mastercard představuje svůj úplně první hudební singl, čímž přináší nejnovější vývoj identity její zvukové značky pro příští desetiletí

Společnost Mastercard, založená na důvěře a vášni, nově definuje způsob, jak působí na lidi a jak si lidé připomínají značku, vydáním prvního hudebního singlu spojeného se zvukovou značkou. Protože v očích spotřebitelů značku stále více definují zkušenosti, společnost Mastercard připravuje pro spotřebitele cesty, které uspokojují smysly a posilují značku novými a odlišnými způsoby.

 

Priceless od Laduree – rozbalování

 

 

 

Raja Rajamannar: Multisenzorická značka v digitální éře

Vedoucí marketingu a komunikace společnosti Mastercard mluví o síle multisenzorické značky před Festivalem kreativity Cannes Lions.

 

 

Zapněte zvuk: Mastercard představuje zvukovou značku

Mastercard představuje identitu své zvukové značky, komplexní zvukovou architekturu, která značí nejnovější pokrok společnosti. Kdekoli ve světě se zákazníci setkají s Mastercard – ať už ve fyzickém, digitálním nebo hlasovém prostředí – poskytne jim zřetelná a nezapomenutelná znělka Mastercard jednoduchou, nenucenou familiárnost.

 

 

 

Zvuk potvrzující úspěšnou transakci

Domov umělce

Taxi

Evoluce identity značky Mastercard

Společnost Mastercard představila novou značku a designový systém. Nový design, který se vyvinul z ikonických vzájemně propojených kruhů v červené a žluté barvě, posouvá společnost Mastercard do digitální budoucnosti. Nejkomplexnější designový systém, jaký byl kdy společností Mastercard představen, bude uveden na trh na podzim.