Pyszne.pl wprowadza Takeaway Pay Card, korzystając z technologii Ayden

19 sierpnia 2021 r. | Od Anna Marciniak
  • Karta debetowa, która działa w wybranych punktach sprzedaży Mastercard i Maestro na całym świecie, włączając setki tysięcy punktów gastronomicznych do programu benefitów pracowniczych Takeaway Pay
  • Rozszerzenie innowacyjnej usługi Takeaway Pay, która pomaga firmom dbać o swoich pracowników, wspierać ich i utrzymywać z nimi kontakt, niezależnie od tego gdzie pracują

Pyszne.pl, wiodący serwis do zamawiania jedzenia online, wprowadza dziś dodatek do swojej usługi Takeaway Pay: Takeaway Pay Card. Usługa Takeaway Pay, stworzona we współpracy z globalną platformą płatniczą Ayden, pozwala firmom na zapewnienie swoim pracownikom benefitów związanych z jedzeniem, umożliwiając im zamawianie posiłków z szerokiej gamy restauracji dostępnych na Pyszne.pl. Nowa karta debetowa pozwoli również klientom korporacyjnym Takeaway Pay na korzystanie z dostępu do posiłków w tysiącach wybranych punktów gastronomicznych, które akceptują karty Mastercard i Maestro na całym świecie.

Nowy produkt w postaci karty debetowej ma za zadanie pomagać firmom dbać o swoich pracowników, wspierać ich i nawiązywać z nimi jeszcze lepszy kontakt, niezależnie od tego gdzie pracują. Rozszerzenie istniejącego cyfrowego dodatku na jedzenie pozwala sprostać oczekiwaniom pracowników, którzy po pandemii liczą na większą elastyczność i nowe benefity od pracodawców.

"Wraz z przejściem na hybrydowy model pracy i powrotem do biur, Takeaway Pay rozbudowuje swoja ofertę, aby umożliwić pracownikom spożywanie posiłków w dowolnym momencie. Bez względu na to, czy są w domu, w drodze do pracy, w podróży służbowej czy podczas regularnych lunchów na świeżym powietrzu, Takeaway Pay to rozwiązanie, które zapewnia pracownikom korporacji rozległe korzyści związane z posiłkami" - mówi Arkadiusz Krupicz, Country Manager i współzałożyciel Pyszne.pl.

"Jesteśmy zachwyceni, że widzimy coraz więcej firm korzystających z naszego rozwiązania", powiedział Kamran Zaki, COO w Adyen. "Nasze karty ułatwiają klientom korporacyjnym i pracownikom Pyszne.pl robienie zakupów i  zamawianie posiłków. Dlatego też z niecierpliwością czekamy na to, kiedy zespoły HR skorzystają z natychmiastowego i przejrzystego przeglądu wydatków dla pracowników."

"W miarę jak sektor hotelarsko-gastronomiczny po pandemii dochodzi do siebie, rośnie również liczba podróży służbowych i wydatków" - powiedział Jan-Willem van der Schoot, przedstawiciel Mastercard. "Wraz z naszymi partnerami umożliwiamy szybkie, łatwe i bezpieczne dokonywanie płatności za podróże i wydatki, niezależnie od tego, czy odbywa się to z zacisza domowego, czy skądkolwiek indziej na świecie".

Produkt będzie dostępny dla nowych i obecnych klientów korporacyjnych w Holandii, Niemczech i Polsce w trzecim kwartale tego roku, a kolejne kraje będą dołączać do tej listy już wkrótce.

Usługa Takeaway Pay jest już dostępna w 12 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.takeawaypay.com/card

Photo of Anna Marciniak
Anna Marciniak, DYREKTOR DS. KOMUNIKACJI W POLSKIM ODDZIALE, Mastercard Europe

+48 22 526 12 60

Kontakt dla mediów

Agnieszka Piotrowska
+48 606 371 841 | a.piotrowska@lensomai.com
Magdalena Łuba
+48 509 856 799 | m.luba@lensomai.com
Tomasz Brzęcki
+48 509 825 050 | t.brzecki@lensomai.com

O Pyszne.pl

Marka Pyszne.pl należy do Just Eat Takeaway.com (LSE: JET, AMS: TKWY) - wiodącego serwisu do zamawiania jedzenia online na świecie poza Chinami.

Mająca siedzibę w Amsterdamie firma koncentruje się na łączeniu konsumentów i restauracji za pośrednictwem swoich platform. Współpracując z ponad 250 000 restauracji, Just Eat Takeaway.com oferuje szeroki wybór jedzenia. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego Just Eat Takeaway.com oferuje  własną usługę dowozu dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie.

Firma powstała z połączenia Just Eat i Takeaway.com szybko wzrosła i stała się wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online działającym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Kanadzie, Australii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Danii, Francji, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Luksemburgu, Nowej Zelandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii i Szwajcarii oraz poprzez partnerstwa w Kolumbii i Brazylii.

Więcej informacji: justeattakeaway.com

O Mastercard

Mastercard jest globalną firmą technologiczną działającą w obszarze płatności. Wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje są bezpieczniejsze, prostsze i bardziej inteligentne. W efekcie włączamy się w rozwój cyfrowej gospodarki, która wyrównuje szanse i przynosi korzyści wszystkim. Dzięki bezpiecznemu wykorzystaniu danych oraz możliwościom naszej sieci, usługi i rozwiązania Mastercard pomagają konsumentom, instytucjom finansowym, przedsiębiorstwom i sektorowi publicznemu wykorzystać w pełni swój potencjał. Łącząc siecią Mastercard ponad 210 krajów i terytoriów, realizujemy wizję zrównoważonego świata, który otwiera przed każdym wyjątkowe, bezcenne możliwości. Dowiedz się więcej o tym, jak nasze innowacje wpływają na świat, i włącz się do rozmowy na Twitterze @MastercardPL, na profilu firmy na LinkedIn oraz w Centrum Prasowym Mastercard.