Zwrot równowartości opłaty za usługę Fast Track na Lotnisku Chopina w Warszawie dla uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

2 marca 2020 r. | Warszawa | Od Anna Marciniak

  • Mastercard poszerza wachlarz korzyści dla segmentu Premium programu Bezcenne Chwile
  • Nowa oferta specjalna to podwójna korzyść dla posiadaczy kart Mastercard, zarejestrowanych w Bezcenne Chwile – oszczędność czasu na lotnisku oraz darmowy dostęp do usługi Fast Track na lotnisku


Mastercard wprowadza specjalną usługę dla uczestników segmentu Premium programu Bezcenne Chwile. Uczestnik, który poczynając od kwietnia 2020 r. kupi voucher na usługę Fast Track oferowaną przez warszawskie lotnisko na Okęciu, aby skorzystać z szybkiej ścieżki kontroli, będzie mógł następnie otrzymać od Mastercard równowartość wydanej kwoty. To kolejna oferta specjalna dla najbardziej aktywnych użytkowników kart Mastercard zarejestrowanych w programie Bezcenne Chwile. Usługa zostanie udostępniona na wiosnę.


Bezcenne chwile

Nowa oferta jest przeznaczona dla uczestników segmentu Premium programu Mastercard Bezcenne Chwile, którzy korzystając z usługi Fast Track oszczędzają czas i omijają kolejki na lotnisku na Okęciu w Warszawie i chcieliby uzyskać równowartość wydanych na ten cel środków. Użytkownik programu spełniający warunki oferty specjalnej, który kupi kartą uczestniczącą w programie voucher na usługę Fast Track (aktualny koszt jednego vouchera to 30 zł), otrzyma, w ciągu około 2-3 dni, zwrot całej ceny zakupu vouchera od dokonania zakupu na konto przypisane do karty, którą zrealizowana została transakcja.

W ciągu roku kalendarzowego uczestnik programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium może otrzymać zwrot kosztów za łącznie 10 voucherów uprawniających do szybszej odprawy i kontroli bezpieczeństwa. W ramach limitu z promocji skorzystać może razem z osobami towarzyszącymi mu w podróży, a zwrot pieniędzy za zakupione vouchery Fast Track trafi na konto przypisane do karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile. Limit zwrotów odnawia się wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu roku dla jednego uczestnika programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium to 300 zł.

 
Bonusy dla uczestników segmentu Premium

Status Premium w programie Mastercard Bezcenne Chwile przysługuje każdemu użytkownikowi, który w ciągu trzech kolejnych miesięcy wykonał kartą zarejestrowaną w programie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 3 000 zł miesięcznie.

Program Mastercard Bezcenne Chwile w nowej odsłonie funkcjonuje od października 2019 roku. Nagradzana jest w nim każda transakcja bezgotówkowa zrealizowana w Polsce zarejestrowaną w programie kartą Mastercard. O nagrody szczególnie łatwo, jeśli zakupy dokonywane są u sprzedawców, będących partnerami handlowymi Programu Bezcenne Chwile. Wśród nich znajduje się już 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, CircleK, Decathlon czy Cinema City. Łącznie zakupy u partnerów programu można realizować w prawie 5 000 punktów sprzedaży w całej Polsce oraz w 20 sklepach internetowych. W programie Mastercard Bezcenne Chwile mogą uczestniczyć już klienci 16 banków, a ich liczba systematycznie rośnie.

Posiadacze kart Mastercard należących do programu, którzy korzystają z nich wyjątkowo aktywnie, otrzymują status Premium, który daje im dostęp do wyjątkowych doświadczeń i udogodnień. Premium to m.in. szansa na ekskluzywne nagrody, takie jak bilety na wydarzenia muzyczne z możliwością wejścia na backstage i spotkania z ulubionym zespołem. Użytkownicy segmentu Premium programu Mastercard Bezcenne Chwile otrzymują także bezpłatne ubezpieczenie rezygnacji z biletu, które zapewnia pokrycie kosztów zakupu do 2 biletów (do sumy 4 500 zł każdy) na wydarzenie o charakterze kulturalnym, rozrywkowym lub sportowym, w przypadku, gdy bilety nie mogą zostać wykorzystane przez posiadacza karty i jego osobę towarzyszącą.

Photo of Anna Marciniak
Anna Marciniak, DYREKTOR DS. KOMUNIKACJI W POLSKIM ODDZIALE, Mastercard Europe

+48 22 526 12 60