Mastercard wspiera MŚP oferując dodatkowe korzyści użytkownikom kart firmowych

18 maja 2020 r. | Warszawa | Od Anna Marciniak

W ramach nowej oferty przedsiębiorcy skorzystać mogą z bezpłatnego rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego oraz dodatkowego pakietu internetowego lub otrzymać voucher obniżający wartość rat na wybrane urządzenie
W ramach rozpoczętej właśnie kampanii wsparcia biznesu, Mastercard wraz z partnerami oferuje użytkownikom swoich kart firmowych szereg bezpłatnych benefitów, które pomogą przedsiębiorcom obniżyć koszty prowadzenia firmy i lepiej poradzić sobie w obecnym, trudnym czasie. Dodatkowy pakiet mobilnej transmisji danych, ubezpieczenie zakupów on-line, zniżka na zakup sprzętu na raty, wydłużona gwarancja, a także zwrot środków w przypadku znalezienia lepszej oferty to korzyści już dostępne dla wszystkich przedsiębiorców użytkujących karty firmowe Mastercard, a zwłaszcza tych z segmentu MŚP, których trwająca pandemia COVID-19 dotknęła najbardziej.


Pomocna dłoń dla przedsiębiorców

Najnowsza oferta Mastercard opiera się na zachęcaniu przedsiębiorców do użytkowania firmowej karty i korzystania z dodatkowych, bezpłatnych benefitów w ramach dwóch obszarów: szerokiej ochrony ubezpieczeniowej oraz usług telekomunikacyjnych. Opracowane zostały one we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym AXA Partners CEE oraz firmą Orange Polska S.A.

„Oferta powstała, aby wesprzeć przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu oraz docenić ich wysiłki w stawianiu czoła trudnej sytuacji w czasie pandemii. Dajemy tym superbohaterom naszych czasów dodatkowe narzędzie, za którym idą nowe korzyści. W Mastercard zdajemy sobie sprawę z tego, że gdy kryzys dotyka przedsiębiorców, skutki tego ponoszą też całe społeczności. Nasza oferta jest więc naszym wkładem w pomoc dla nich” – tłumaczy Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe.


Dodatkowa ochrona i niższe koszty dla MŚP

W ramach bezpłatnego pakietu benefitów każdy użytkownik karty firmowej Mastercard aktywować może pakiet ochrony ubezpieczeniowej bez dodatkowych opłat, w tym:

    • Gwarancję najniższej ceny – przedsiębiorca może otrzymać różnicę pomiędzy ceną zakupu a wskazaną, niższą ceną za ten sam artykuł w innym sklepie on-line (w ciągu 30 dni od daty transakcji)
    • Przedłużoną gwarancję producenta na artykuły AGD, elektronikę, sprzęt komputerowy i mobilny, jak np. smartfony czy laptopy
    • Ochronę zakupionych w internecie towarów przed kradzieżą lub zniszczeniem, w ciągu 30 dni od daty zakupu
    • Zwrot wartości utraconej gotówki wypłaconej z dowolnego bankomatu w Polsce lub za granicą, w przypadku jej kradzieży do 24 godzin od momentu wypłaty.


Dodatkowo, każdy przedsiębiorca, który opłaci abonament w Orange swoją kartą firmową Mastercard, może zdecydować się na jeden z dwóch bezpłatnych benefitów: uruchomienie dodatkowych 10 GB internetu lub voucher obniżający raty za wybrane urządzenie o łącznej wartości 100 zł.

Aby skorzystać z promocji, posiadacz firmowej karty Mastercard wydanej w Polsce powinien zweryfikować ją na stronie internetowej oferty: www.bezcennechwile.mastercard.pl/wsparciedlabiznesu wpisując pierwszych 8 cyfr karty. Wszystkie korzyści dostępne dla firmowej karty są dostępne na stronie www oferty, na której również można aktywować pakiet ubezpieczeniowy lub przejść do strony Orange w celu skorzystania z benefitów. Promocja dotyczy zarówno już użytkowanych, jak również nowo wydanych kart firmowych Mastercard.

Jak pokazują badania, przedsiębiorcy, coraz chętniej korzystają z firmowych kart płatniczych, które cenią jako prosty i bezpieczny sposób na realizację służbowych płatności, który dodatkowo dzięki bankowości elektronicznej pozwala łatwo kontrolować wydatki i trzymać koszty w ryzach. Dzięki najnowszej ofercie Mastercard, firmowa karta płatnicza przynosi jeszcze więcej korzyści.


Kampania marketingowa nowej oferty

Start kampanii marketingowej informującej o nowej ofercie Mastercard zaplanowany został na 18 maja 2020 r. Ma ona na celu dotrzeć do możliwie dużej grupy przedsiębiorców i zachęcić ich do skorzystania z dodatkowych, bezpłatnych narzędzi wspierających ich biznes.

Komunikacja marketingowa obejmie kanały digital (kampania banerowa, komunikacja w social mediach, mailingi), kanały własne banków-wydawców kart firmowych oraz kanały własne Mastercard i Orange. Kampania została opracowana z udziałem agencji: McCann Worldgroup, Isobar Polska oraz Carat Polska.

 

###

 

Kontakt dla mediów

Anna Marciniak                                                                       
Communications Director, Mastercard                              
anna.marciniak@mastercard.com                                        
tel +48 (22) 526 12 60   

Agencja Solski Communications
Zespół Mastercard
mastercard@solskipr.pl
tel. +48 (22) 242 86 29, -26, -35

 
O Mastercard

Mastercard jest globalną firmą technologiczną działającą w obszarze płatności. Wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje są bezpieczniejsze, prostsze i bardziej inteligentne. W efekcie włączamy się w rozwój cyfrowej gospodarki, która wyrównuje szanse i przynosi korzyści wszystkim. Dzięki bezpiecznemu wykorzystaniu danych oraz możliwościom naszej sieci, usługi i rozwiązania Mastercard pomagają konsumentom, instytucjom finansowym, przedsiębiorstwom i sektorowi publicznemu wykorzystać w pełni swój potencjał. Łącząc siecią Mastercard ponad 210 krajów i terytoriów, realizujemy wizję zrównoważonego świata, który otwiera przed każdym wyjątkowe, bezcenne możliwości. Dowiedz się więcej o tym, jak nasze innowacje wpływają na świat, i włącz się do rozmowy na Twitterze @MastercardPL, na profilu firmy na LinkedIn oraz w Centrum Prasowym Mastercard.

Photo of Anna Marciniak
Anna Marciniak, DYREKTOR DS. KOMUNIKACJI W POLSKIM ODDZIALE, Mastercard Europe

+48 22 526 12 60