Getin Bank wprowadza nową kartę Mastercard dla fanów kultowej gry League of Legends

22 lipca 2020 r. | Warszawa | Od Anna Marciniak

Korzystając z niej klienci banku zyskają dostęp do wyjątkowych korzyści w programie Mastercard Bezcenne Chwile


 Riven_LoL_karta_GetinBank_Mastercard_

Getin Bank przygotował wyjątkową ofertę dla fanów jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, League of Legends. Teraz mogą oni zamówić kartę płatniczą Mastercard z wizerunkiem jednej z bohaterek gry, Mistrzowskiej Riven. Korzystając z oferty, gracze zyskują szereg benefitów związanych z użytkowaniem karty oraz dostęp do specjalnych korzyści w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Karta z wizerunkiem Mistrzowskiej Riven z League of Legends to nie tylko wyjątkowy gadżet, ale także przepustka do bogatego świata korzyści dostępnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Użytkownik nowej karty zarejestrowanej w programie, może szybciej osiągnąć wyznaczony cel i odebrać swoją nagrodę, zbierając punkty podczas każdej transakcji kartą Mastercard, a u ponad 80 partnerów programu (w tym 40 prowadzących sprzedaż w Internecie) może ich zebrać więcej. Posługujący się nową kartą Getin Banku mają także możliwość otrzymania 1000 punktów powitalnych za dokonanie co najmniej pięciu transakcji na łączna kwotę min. 50 zł oraz mogą odebrać specjalnie przygotowaną nagrodę – podwojenie pierwszego zamówienia paczki o wartości 650 RP (Riot Points). To oznacza, że za 1300 punktów zgromadzonych w programie Klienci mogą otrzymać nie 650, a aż 1300 RP. Fani League of Legends otrzymają również punkty za transakcje zrealizowane w sklepach internetowych Riot, gdzie skorzystają ze specjalnego przelicznika - 5 punktów za każde wydane 5 złotych.

„Świat finansów nie jest i nie powinien być nudny. Dlatego właśnie program Mastercard Bezcenne Chwile oparty został na pasjach i przywiązaniu użytkowników naszych kart do ich rozwijania. Z tego samego powodu, ciągle szukamy okazji do podjęcia współpracy z innowacyjnymi partnerami. Już w 2018 roku zdecydowaliśmy się zostać globalnym partnerem League of Legends – jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, skupiającej wokół siebie ogromną społeczność pasjonatów e-sportu. Cieszymy się, że ten potencjał dostrzegł również Getin Bank i że wspólnie możemy fanom bohaterów gry dostarczyć wyjątkową kartę i wyjątkowe emocje” – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe.

Nową kartę mogą otrzymać klienci Getin Banku, którzy posiadają lub zdecydują się założyć Konto Proste Zasady. Pozostaje ono bezpłatne dla klientów poniżej 26. roku życia oraz dla pozostałych użytkowników, po dokonaniu w miesiącu przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM. Wnioskować o kartę można w dowolnym oddziale Getin Noble Banku, dzwoniąc na infolinię lub za pośrednictwem bankowości internetowej. Wydanie karty oraz jej obsługa są bezpłatne. Darmowe są również wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, a także przelewy zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej, w tym przelewy na telefon. Posiadacz karty będzie miał także dostęp do szerokiej oferty płatności mobilnych poprzez usługi Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay. Dzięki temu także przy każdej płatności zbliżeniowej telefonem lub zegarkiem można zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Karta dostępna jest także dla klientów Bankowości Osobistej oraz Prywatnej posiadających odpowiednio Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking.

„Obsługa Klienta nie kończy się dla nas w momencie zaproponowania mu dobrego produktu. Wtedy dopiero rozpoczyna się nasza wspólna droga i zależy nam na zapewnieniu mu bezcennych doznań i emocji, które czerpać może z każdej transakcji kartą z wizerunkiem Mistrzowskiej Riven. Teraz fani światowego bestsellera, League of Legends, mogą wybrać bank oraz produkty w pełni dopasowane do ich stylu życia, do tego kim są” – mówi Tomasz Misiak, Członek Zarządu Getin Noble Bank.

„Cieszy nas, że rozmiar i aktywność społeczności League of Legends w Polsce została zauważona przez Getin Noble Bank i że dołączył on do grona marek, chcących ją wspólnie z nami rozwijać. Mam nadzieję, że inicjatywa ta spotka się z pozytywnym odbiorem” – mówi Wiktor Cegła, Head of Publishing Eastern Europe w Riot Games.

***

Kontakt dla mediów

Artur Newecki
Rzecznik prasowy
Getin Noble Bank S.A.
Tel. +48 693 718 957

 

Anna Marciniak
Communications Director, Mastercard
anna.marciniak@mastercard.com
tel +48 (22) 526 12 60

 

O Mastercard

Mastercard jest globalną firmą technologiczną działającą w obszarze płatności. Wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje są bezpieczniejsze, prostsze i bardziej inteligentne. W efekcie włączamy się w rozwój cyfrowej gospodarki, która wyrównuje szanse i przynosi korzyści wszystkim. Dzięki bezpiecznemu wykorzystaniu danych oraz możliwościom naszej sieci, usługi i rozwiązania Mastercard pomagają konsumentom, instytucjom finansowym, przedsiębiorstwom i sektorowi publicznemu wykorzystać w pełni swój potencjał. Łącząc siecią Mastercard ponad 210 krajów i terytoriów, realizujemy wizję zrównoważonego świata, który otwiera przed każdym wyjątkowe, bezcenne możliwości. Dowiedz się więcej o tym, jak nasze innowacje wpływają na świat, i włącz się do rozmowy na Twitterze @MastercardPL, na profilu firmy na LinkedIn oraz w Centrum Prasowym Mastercard.

 

O Getin Noble Bank

Getin Noble Bank jest bankiem uniwersalnym, należącym do grona dziesięciu największych w Polsce pod względem sumy bilansowej. Swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych, segmentu małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych i dużych korporacji. Bank dysponuje siecią blisko 400 oddziałów własnych i placówek franczyzowych. Bank regularnie zajmuje czołowe pozycje w najważniejszych rankingach oceniających jakość obsługi Klientów detalicznych. W 2020 roku Getin Noble Bank uzyskał tytuł „Złoty Bank – Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi” w prestiżowym rankingu Złoty Bankier organizowanym przez Puls Biznesu oraz portal Bankier.pl

Photo of Anna Marciniak
Anna Marciniak, DYREKTOR DS. KOMUNIKACJI W POLSKIM ODDZIALE, Mastercard Europe

+48 22 526 12 60