Київ Цифровий, iPay.ua та Mastercard запускають спільну cashless-ініціативу

4 вересня, м. Київ. – Компанія Mastercard у партнерстві з Київ Цифровий та iPay.ua реалізують спільну кампанію для популяризації безготівкових розрахунків. У рамках кампанії користувачі мають можливість отримати безкоштовно[1] цифрову транспортну карту у застосунку Київ Цифровий та 500 000 безкоштовних поїздок: кожен новий користувач цифрової транспортної карти отримає п’ять безкоштовних поїздок у рамках кампанії.

«Продовжуємо розвивати і вдосконалювати міські сервіси разом з провідними компаніями світу. Дякую за якісну взаємодію. Користуйтесь і залишайте фідбек!», — прокоментував керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Для участі в кампанії необхідно придбати цифрову транспортну карту у застосунку Київ Цифровий, оплативши покупку карткою Mastercard будь-якого українського банку. При цьому, вартість цифрової транспортної карти буде становити 1 грн замість 40 грн.

Після оплати цифрова карта автоматично прив’язується до банківської картки у Apple чи Google Wallet і до пристрою, з якого здійснили оплату. Цифрова карта буде працювати лише на тому смартфоні, з якої її придбали. Щоби скористатися безкоштовною поїздкою, необхідно піднести смартфон з банківською карткою, якою була оплачена цифрова транспортна карта, до валідатора у громадському наземному транспорті – і поїздка автоматично буде підтверджена. Кампанія триватиме протягом двох місяців, до 4 листопада 2023 року[2].

«Ми в Mastercard щодня працюємо над тим, аби розвивати культуру безготівкових оплат в міській інфраструктурі, зокрема у громадському транспорті де швидкість, зручність і безпека платежів особливо важливі. Ми раді сьогодні представити нашим користувачам ще одну можливість оплачувати проїзд безготівково, а крім того винагородити їх за cashless-вибір», — підкреслює Юрій Батхін, віцепрезидент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові.

«Ми раді бути партнерами КМДА та Mastercard у додатку Київ Цифровий, та спільно організувати зручну можливість отримати цифрову транспортну карту, що збільшить кількість безпечних безготівкових розрахунків у нашому місті», — зазначив Олег Самбольський, директор ТОВ «Універсальний дата центр» ТМ iPay.ua.

Цифрова транспортна карта — це можливість оплачувати проїзд банківською карткою, не втрачаючи знижок або зручних тарифів вашого проїзного. Придбати її можна в застосунку Київ Цифровий у розділі «Транспортна карта» зі швидкого доступу на головному екрані або натиснути «К» ⟶ «Транспортна карта».

Київ Цифровий — застосунок, що об’єднує головні міські сервіси та понад два мільйони користувачів. Оновлену версію Київ Цифровий можна завантажити у App Store і Google Play.

 

[1] Вартість цифрової транспортної карти, за умовами кампанії, становитиме 1 грн. 

[2] Кампанія триватиме з 4 вересня до 4 листопада 2023 року, або до дати використання бюджету рекламної акції в повному обсязі.