Перегляньте останні релізи, новини та матеріали для медіа від Mastercard

 
У Варшаві відкрили консультаційний центр для українців Дія.Бізнес

17 травня 2022 року Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Польський Офіс Урядового уповноваженого з питань кібербезпеки за підтримки компанії Mastercard відкрили центр Дія.Бізнес у Варшаві.

Mastercard розширює перелік консалтингових послуг щодо криптовалют, відкритого банкінгу та ESG

Компанія Mastercard оголосила про розширення консалтингового напряму бізнесу, виходячи за рамки платежів. Серед нових консалтингових практик компанії – відкритий банкінг, відкриті дані, криптовалюти та цифрові валюти, а також питання екологічного, соціального та корпоративного управління (ESG).

Mastercard та Ощадбанк запустили безготівкову оплату проїзду в комунальному транспорті Полтави

Відтепер пасажири міських тролейбусів та автобусів Полтави матимуть можливість розраховуватись за проїзд швидко та зручно – на мобільному валідаторі за допомогою платіжної картки, смартфону чи іншого гаджета з NFC. Оплатити проїзд без готівки вже можна у 70 тролейбусах та 15 автобусах міста.

Прес-релізи

Травень 2022
17 травня 2022 рік

Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Польський Офіс Урядового уповноваженого з питань кібербезпеки за підтримки компанії Mastercard відкрили центр Дія.Бізнес у Варшаві.

2020
3 серпня 2020 рік

Mastercard у партнерстві з Ukrtrimex розробили рішення для здійснення онлайн-фіскалізації через безкоштовний мобільний додаток «Смарт Каса».