Mastercard та BEVZA представили лімітовану капсульну колекцію прикрас ексклюзивно на платформі priceless.com

Компанія Mastercard спільно з українським брендом BEVZA представили лімітовану капсульну колекцію ювелірних прикрас KALYNA. Колекція покликана привернути увагу до української культури та творчості, а її створення продовжує стратегію компанії на підтримку українців та українського підприємництва. Колекція доступна ексклюзивно для держателів карток Mastercard на платформі priceless.com*.

Капсульна колекція KALYNA створена відомою українською дизайнеркою Світланою Бевзою і складається з брошки, підвіски та пари сережок, які поєднують образ калини з культовим логотипом Mastercard. Калина протягом століть була і залишається культурним символом українців. Розповсюджена у фольклорі та у сімейних традиціях, вона уособлює жіночу красу, любов і материнство, а також єдність, гідність і стійкість: червоні ягоди калини можуть пережити найсуворіші зимові морози.

Прикраси з капсульної колекції KALYNA доступні ексклюзивно на платформі Mastercard Priceless —  priceless.com. Всі прикраси були розроблені та виготовлені в Києві. Виробництво цих ювелірних виробів є безвідходним, оскільки всі залишки металу використовуються для створення нових прикрас.

Усі виручені кошти з продажу колекції будуть спрямовані до фонду Ukrainian House DC для фінансування програм протезування та реабілітації українських дітей, які отримали травми внаслідок війни.

«Зберігати надію та натхнення під час війни — рівною мірою вкрай важливо і дуже складно. Тому я особливо пишаюся нашим партнерством з Mastercard, — каже дизайнерка Світлана Бевза. — Червона калина — це особлива духовна реліквія українців. Ми прагнемо поділитися цією символікою зі світом, єднаючи людей задля підтримки України та відкриваючи для них наше культурне коріння».

«Ми в Mastercard прагнемо наближати людей до їхніх захоплень, їхніх прагнень — а також одне до одного, — коментує Беатріс Корначчіа, виконавча віцепрезидентка Mastercard з маркетингу та комунікацій регіону ЕЕМЕА. — Ми пишаємося співпрацею зі Світланою Бевзою над такою особливою колекцією, надаючи держателям наших карток можливість підтримати Україну та відкрити її унікальну культурну спадщину. Тільки спільними зусиллями ми можемо творити реальні зміни».

Компанія Mastercard не вперше співпрацює з українським брендом BEVZA. У 2021 році BEVZA представила капсульну урбан-колекцію одягу та аксесуарів "Mastercard Edition".

Запуск капсульної колекції прикрас – одна з нещодавніх ініціатив Mastercard на підтримку українців та економіки України. Вони також охоплюють партнерство з банками задля забезпечення стійкості їхньої інфраструктури, розвиток програми для відкриття цифрових карток у мобільному банкінгу та розширення безготівкових послуг. У 2022 році компанія Mastercard також запустила сайт «Де оселитися», що був відзначений численними нагородами. Платформа покликана допомогти українським біженцям визначити міста на території Польщі, де вони могли б оселитися зі своїми сім’ями, на основі таких показників як вартість життя, орендна плата та зарплати, а також пропозиції працевлаштування та оренди квартир.

*Прикраси з колекції KALYNA можуть придбати держателі карток Mastercard в Австрії, Великій Британії, Гонконзі, Греції, Іспанії, Італії, Канаді, Мексиці, Німеччині, Південній Африці, США, Україні, Франції, Хорватії та Швеції.