Програма «Фінансист» — нові можливості для українського бізнесу завдяки партнерству центрів Дія.Бізнес з UKRSIBBANK та Mastercard

Київ, 16 вересня 2022 р. – Попри щоденні випробування війною, українські підприємці продовжують свою роботу й прагнуть швидкого відновлення: 61% підприємців не зупинили своєї діяльності, і 53% з них вірять у повне відновлення впродовж одного-трьох років[1]. На цьому шляху їм потрібна підтримка. Саме тому центри підтримки підприємців Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard оголошують про старт тристороннього партнерства, яке відкриє нові можливості для представників малого та середнього бізнесу з різних регіонів України.

У рамках співпраці в офлайн-центрах Дія.Бізнес будуть відкриті спеціальні консультаційні зони від UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard, де кожен підприємець зможе отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку бізнесу.

Окрім цього, задля розвитку професійних навичок українських підприємців, Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard розпочинають освітню програму «Фінансист» – серію освітніх лекцій онлайн та офлайн – у центрах Дія.Бізнес, що вже відновили роботу. Експерти з різних сфер розповідатимуть про управління фінансами, тенденції розвитку українського підприємництва, технологічні рішення, маркетинг-стратегії та ін. Лекції безкоштовні – послухати їх зможуть всі охочі.

Співпраця стартує в онлайн-форматі у всій мережі центрів, запуск офлайн наразі –  з Тернополя, Ужгорода, Кривого Рогу та Полтави, адже частина центрів з безпекових питань продовжує працювати в онлайн-форматі.

«Кількість нових бізнесів, які зареєструвалися за останні кілька місяців, — на 30% більша, ніж на початку пандемії. Бізнеси по всій країні не тільки продовжують працювати, але і з'являються нові підприємства та ФОПи. Люди повертаються до роботи на тих територіях, де це можливо. Тому Мінцифра підтримує багато ініціатив для розвитку підприємництва, адже економічний фронт сьогодні як ніколи важливий. За офіційними даними, більшість бізнесу бере активну участь у боротьбі за незалежність – 93,4% залучені у допомогу під час війни, а близько 70% безпосередньо залучені у волонтерську діяльність. Допомагаючи бізнесу розвиватися, ми не лише зміцнюватимемо економіку нашої країни, а й наближатимемо нашу спільну перемогу»,Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Як банк, який прагне сталого розвитку, ми віримо у потужний потенціал середнього та малого бізнесу та створюємо умови для розвитку підприємців.  Разом з Mastercard та Дія.Бізнес ми розпочали стратегічне партнерство, яке відкриє нові можливості для наших клієнтів. Вже зараз ми запускаємо серію відкритих практичних лекцій, які будуть корисними як тим, хто  лише планує власну справу, так і тим, хто вже має досвід бізнесу. Більше того, найближчим часом  наші фінансові експерти почнуть працювати у центрах Дія.Бізнес. Вони консультуватимуть підприємців, як відкрити та обслуговувати рахунки, як спростити документообіг за допомогою електронного цифрового підпису, як проводити розрахунково-касові операції за допомогою платіжної картки, як використовувати поточний рахунок для основної бізнес-діяльності тощо», розповів Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Українські підприємці – це рушійна сила економіки, і передумова для її відновлення. Щодня вони стійко зустрічають виклики нової реальності, адаптують свій бізнес і докладають зусилля заради відновлення своєї справи і всієї країни. При цьому вони дуже прогресивні: опитування серед підприємців Mastercard SME Index каже, що вже 70% із них використовують цифрові канали продажів, і 87% приймають оплату у безготівковій формі – це допомагає їм вистояти і розвивати бізнес. На наше переконання, важливо надати більш широку консультаційну підтримку підприємцям з розвитку бізнесу у нових умовах, використання фінансових інструментів та цифрових сервісів, і ми раді об’єднати наші зусилля з багаторічними партнерами UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Дія.Бізнес заради цієї важливої мети», – зазначила Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

За подальшими анонсами стежте на офіційній сторінці Дія.Бізнес у Facebook – https://www.facebook.com/diia.business.

[1] Дослідження Mastercard SME Index, 2022