На платформі єДопомога Mastercard і Fozzy Group додатково підтримають українців

Компанія Mastercard та Fozzy Group за підтримки Міністерства соціальної політики України запускають ініціативу на платформі єДопомога, щоб додатково підтримати українців, які цього гостро потребують. Упродовж трьох місяців із 1 липня 2022 р. номінал Передплати єДопомога, сплаченої Благодійником карткою Mastercard®,  збільшуватиметься на суму від 50 до 100 гривень. Скористатися Передплатою єДопомога можна в торговельних мережах «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «Thrash!Траш!» та FOZZY.

єДопомога – це зручна соціальна онлайн-платформа від Міністерства соціальної політики України, де одне одного можуть знайти українці, які потребують допомоги, та ті, хто готовий її надати. Благодійником може стати кожен лише у кілька кліків. Для цього на платформі єДопомога необхідно обрати заявку на допомогу та сплатити Передплату – на суму 200, 500 або 1000 гривень. Після цього заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю необхідних продуктів та товарів для дому[1] в торговельних мережах: «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «Thrash!Траш!» та FOZZY.

У рамках ініціативи від Mastercard і  Fozzy Group протягом трьох місяців з 01.07.22 р.  – за умови оплати Благодійником Передплати єДопомога карткою Mastercard® – сума допомоги збільшуватиметься. При оплаті 200 гривень додаватиметься 50 грн, при оплаті 500 грн –  75 грн, 1000 грн – 100 грн.

«Сьогодні, як ніколи раніше, ми розуміємо, що єднання – це сила, яка допомагає протистояти будь-яким викликам. Щодня ми працюємо з нашими надійними партнерами, банками, урядом, щоби створювати корисні фінансові рішення, які не лише дозволяють здійснювати розрахунки всюди, де це необхідно, а ще й підтримувати тих, хто найбільше цього потребує. Наша нова партнерська ініціатива на платформі єДопомога – це приклад об’єднання зусиль для того, щоб зробити допомогу ще більш дієвою завдяки кешлес-технологіям», поділилася Наталя Байдала, директорка з маркетингу та комунікацій компанії Mastercard в Україні та Молдові.

Як отримати допомогу?

  1. Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ua/
  2. Залиште заявку на допомогу із переліком необхідних вам товарів
  3. Коли Благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупок на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати Передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Передплата єДопомога, сплачена 01 липня 2022 чи пізніше, дійсна впродовж 30 днів з дати оплати та може бути використана лише для покупок у торговельних мережах «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «THRASH!ТРАШ!» та Fozzy.

Як стати Благодійником?

  1. Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ua/
  2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.
  3. Оплатіть обрану вами суму. При оплаті коштів карткою Mastercard® заявник додатково отримає від 50 до 100 гривень, залежно від суми вашої допомоги.

Після використання заявником допомоги, Благодійники отримуватимуть на пошту підтвердження з переліком придбаних товарів.

 

[1] За умовами програми, цифровий код можна використати в партнерських мережах проєкту для сплати за будь-які групи товарів, окрім алкогольних та тютюнових виробів.