SwatchPAY! запускається в Україні з Mastercard

Київ, 15 липня 2021. – Компанія Mastercard і швейцарський бренд годинників Swatch запускають в Україні новий сервіс безконтактних оплат – SwatchPAY! Відтепер власники годинників SwatchPAY! зможуть розраховуватися ними всюди, де є безконтактний термінал: в магазинах, кафе, громадському транспорті тощо. Безконтактна оплата за допомогою SwatchPAY! вже доступна держателям карток Mastercard від Банку Восток, Ощадбанку та ПриватБанку.

У годиннику SwatchPAY! використовується чип NFC, схований під циферблатом. Для оплати користувачу достатньо лише піднести годинник до безконтактного термінала. Годинник SwatchPAY! водонепроникний на глибині до 30 метрів, а також, на відміну від смартфона, він не потребує додаткової підзарядки, що робить його ще більш універсальним і надійним інструментом для оплат.

«Безконтактні платежі ще ніколи не були такими популярними! Ми безмежно раді запуску SwatchPAY! в Україні спільно з нашими надійними партнерами з Mastercard, Банку Восток, Ощадбанку та ПриватБанку, – каже Бернардо Триболє, віцепрезидент із маркетингу в Swatch International. –Налаштування SwatchPAY! відбувається просто, швидко та не вимагає додаткових витрат. Для оплати годинником SwatchPAY! не потрібно окремо активувати платіжну функцію чи тримати годинник у радіусі дії підключеного до нього смартфона, що робить безконтактні оплати безпечними та зручними».

Як налаштувати оплати зі SwatchPAY!

  1. Встановіть мобільний застосунок SwatchPAY! на ваш смартфон (доступно для iOS та Android);
  2. Додайте до застосунку дані своєї платіжної картки: відскануйте її за допомогою смартфону або введіть вручну;
  3. Активуйте годинник за допомогою SwatchPAY! Box в офіційному магазині Swatch або ж самостійно за допомогою смартфону з NFC на базі Android;
  4. Оплачуйте покупки годинником SwatchРAY! безконтактно та легко керуйте платіжними діями в застосунку.

Сьогодні в Україні представлено 13 моделей годинників, які підтримують сервіс безконтактних оплат SwatchPAY!. Із переліком моделей можна ознайомитися на офіційному сайті Swatch. Придбати годинник можна в офіційних магазинах на сайті swatch.ua та в магазинах мережі ZIFFERBLATT.

«Вже приблизно 40% операцій з картками Mastercard в Україні у фізичному ритейлі відбуваються за допомогою пристроїв з NFC – смартфонів і гаджетів. При цьому, оплати носимими пристроями, як-то годинниками та браслетами, здобувають популярність особливо стрімко: за кількістю таких оплат Україна вже стабільно у трійці країн-лідерів Європи. Впевнені, що годинник SwatchPAY! стане популярним серед українців аксесуаром і платіжним інструментом: він не потребує додаткової підзарядки, завжди знаходиться на руці, а оплата відбувається максимально швидко, зручно і головне – безпечно, що гарантує діджитал-платформа Mastercard», – прокоментував Юрій Батхін, віцепрезидент із розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові.

Сервіс SwatchPAY! працює на базі глобальної цифрової платформи токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється унікальною 16-значною комбінацією цифр чи, інакше кажучи, токеном. Токен замінює фактичні дані банківської картки під час оплати, забезпечуючи максимальний рівень захисту платіжної транзакції.