Mastercard реорганізовує діяльність на міжнародних ринках та розширює й посилює свою присутність у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки

Київ, 14 грудня, 2021 р. – Компанія Mastercard оголосила про низку змін у керівництві, що спрямовані на подальше розширення присутності компанії у Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці, а також на продовження довгострокового зростання й інноваційного розвитку.

Із 1-го січня 2022 року новоорганізований регіон EEMEA (Східна Європа, Близький Схід та Африка) охопить 81 із 210 міжнародних ринків, на яких працює Mastercard.

Окрім Близького Сходу та Африки, до регіону EEMEA входитиме новий підрозділ — Туреччина і Співдружність Незалежних Держав (Туреччина і СНД), який охоплюватиме кілька швидкозростаючих ринків, включно з такими як Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Молдова, Туреччина та Україна.

Керуючись прагненням розширити свою локальну присутність, сьогодні компанія Mastercard представлена у 22 країнах регіону з географічними хабами у Туреччині, Україні, ОАЕ, Саудівській Аравії, Південній Африці, Кенії та на інших ринках.

Дімітріос Дозіс призначений президентом регіону Східної Європи, Близького Сходу та Африки

На посту президента Дімітріос Дозіс керуватиме новоорганізованим регіоном Східної Європи, Близького Сходу та Африки (EEMEA). Розширений регіон об’єднає 12 додаткових ринків, що мають високий потенціал до зростання.

Раніше Дозіс обіймав посаду президента Mastercard Advisors, консалтингового напряму компанії. У цій ролі він пришвидшив впровадження штучного інтелекту та інших предиктивних технологій задля подальшого розвитку експертизи команди із протистояння бізнес-викликам. Використовуючи інсайти, отримані завдяки роботі з великими даними, аналітику та консалтинг, Mastercard Advisors допомагають клієнтам компанії зі сфери ритейлу та банкам вирішувати нагальні бізнесові завдання та досягати стратегічних цілей, включно з цифровою трансформацією, оптимізацією карткового портфелю та операційною ефективністю. Дозіс також увійде до складу Правління Mastercard.

Ясемін Бедір керуватиме підрозділом Туреччини і Співдружності Незалежних Держав

Ясемін Бедір, яка зараз обіймає посаду виконавчої віцепрезидентки по роботі з громадськими організаціями й процесинговими центрами на ринках Північної Америки, очолить новостворений підрозділ Туреччини і СНД у ролі президентки.

Родом із Туреччини, Бедір приєдналася до Mastercard у 2007 році та обіймала низку керівних посад на різних ринках. Окрім своїх посадових обов’язків, вона виконує роль головної кураторки глобальної Мережі жіночого лідерства Mastercard (Women Leadership Network).

Рагху Малхотра призначений співпрезидентом міжнародних ринків

Малхотра, який зараз обіймає посаду президента регіону Близького Сходу та Африки, очолить міжнародні ринки Mastercard як співпрезидент. На новій посаді Малхотра просуватиме бізнес-стратегію компанії, відповідатиме за продажі та розширення бізнесу, розвиток продуктів та взаємодію з клієнтами й регуляторами в Європі, на Близькому Сході, в Африці, Азії та Латинській Америці.

Дімітріос Дозіс, президент регіону Східної Європи, Близького Сходу та Африки, відмітив: «У нас з’явилася унікальна нагода розвинути чудову роботу регіональної команди Mastercard. Розширення нашої присутності у регіоні дозволить значно посилити наш бізнес, впроваджувати інновації на основі digital-first підходу та розвивати партнерства, що відповідають нашому баченню прогресивного й більш інклюзивного світу».

Президентка підрозділу Туреччини і Співдружності Незалежних Держав Ясемін Бедір додала: «Новостворений підрозділ Туреччини і СНД перебуває на поворотному етапі, адже перед нами стоїть завдання налагодити нові партнерські відносини та запропонувати рішення, що розвиватимуть економічну діяльність у різних географічних регіонах. Це ринки з високими темпами зростання та значними можливостями, і зважаючи на те, що роль Mastercard як рушійної сили розвитку фінансової та цифрової інклюзії продовжує зростати – я з нетерпінням чекаю подальшого розвитку нашої екосистеми клієнтів і партнерів, а також посилення нашого прогресу в цьому динамічному регіоні».

Усі призначення набирають чинності з 1 січня 2022 року.