Банк Власний Рахунок – перший діджитал банк в українському ритейлі

30 вересня, 2021 р. – Fozzy Group разом із Банком Восток та Mastercard запустили перший в Україні діджитал банк у ритейлі – Банк Власний Рахунок. За розрахунки платіжною карткою банку клієнти отримуватимуть бали, які потім можна буде використати у супермаркетах мереж «Сільпо» та Le Silpo. Оформити картку Банку Власний Рахунок можна через мобільний додаток, при чому як фізичну, так і діджитал. Картки Банку Власний Рахунок випускаються ексклюзивно на базі платіжної системи Mastercard.

«Ми стали першим банком, що дарує радість. Це те, до чого ми прагнемо, і те, чим сподіваємося відрізнятися від колег на ринку. Наша сила у програмі лояльності «Власний Рахунок», а також у додаванні емоційних смаколиків у банкінг. Коли гість знайшов баг або отримав негативний досвід, то як соррі-бонус ми даруємо плюшку з цукром у «Сільпо». Або коли гість не користується безкоштовними переказами у додатку, то ми пропонуємо спробувати, і як подяку подаруємо морозиво. ― розповідає Христина Кармазіна, “двигун” Банку Власний Рахунок.Наших користувачів ми називаємо гостями, тому що дуже раді їх бачити. А ще це формує турботливе ставлення до людей».

«Сучасне життя вимагає від банків сміливих рішень, тому спільно з Fozzy Group та Mastercard ми робимо ще один крок назустріч новітнім технологіям і дистанційному обслуговуванню.  Ми раді представити українцям новий діджитальний банк Банк Власний Рахунок.  Це перша в Україні інтеграція в банкінг програми лояльності одного з провідних українських ритейлерів Fozzy Group. Банк Власний рахунок зручний та простий у використанні, до того ж, поповнювати картку без комісії можна буде на будь-якій з кас «Сільпо» і  в поштових відділеннях Justin. Сьогодні програмою лояльності «Власний рахунок» вже користуються понад 14 млн гостей «Сільпо», отже ми на правильному шляху, і цей унікальний проект точно зацікавить українців», ― підкреслює Лія Мороховська, заступник голови правління Банку Восток із роздрібного бізнесу  

«Український ринок відкритий до платіжних інновацій, а самі українці виявляють велику зацікавленість у нових cashless рішеннях. Ми раді разом із партнерами Fozzy Group та Банк Восток представити новий концепт в Україні – перший цифровий банк в ритейлі, в ексклюзивній співпраці з Mastercard. Згідно з дослідженням MasterIndex 2021 року, 53% українців готові повністю перейти на діджитал-банкінг. Відтак, картка Mastercard від Банку Власний Рахунок відповідає цьому попиту: це водночас і зручний, трендовий та безпечний платіжний інструмент, і доступ до виняткових пропозицій однієї з найбільших торгових мереж країни», ― коментує Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

Тож, з якої радості відкривати картку в ще одному банку?

У мобільному додатку Банку Власний Рахунок зручно відстежувати бонуси та швидко керувати коштами – поповнювати картку і переводити гроші без комісії, легко накопичувати кошти з «Назбиратусом». Також клієнтам Банку Власний Рахунок доступний кредитний ліміт до 100 000 грн з пільговим періодом до 62 днів.

Якщо ж гість є ще й користувачем програми лояльності мережі «Сільпо» «Власний Рахунок» і вказав при реєстрації в банку той самий мобільний номер, що і в програмі, бали, накопичені через Банк Власний Рахунок та програму лояльності, будуть синхронізуватися.

Щомісячний бонус за розрахунки

Накопичувати бали «Власного Рахунку» можна у будь-яких фізичних торгових точках та онлайн-магазинах. Бонуси нараховуються за безготівкові оплати: кожна одна витрачена гривня дорівнює 1 отриманому балу, а за покупки у «Сільпо» та Le Silpo нараховуватиметься удвічі більше балів, у shop.silpo.ua і resto.silpo.ua ― втричі більше.

Бонус формується кожного місяця за будь-яку кількість балів, без жодних утримань. Відслідковувати прогрес можна у додатках Банку Власний Рахунок і «Сільпо».

До 15% балами за персональні пропозиції

За аналогією програми лояльності, для гостей Банку Власний Рахунок доступні спеціальні пропозиції, які дозволяють суттєво збільшити свій бонус. Це можуть додаткові бали як за покупки у «Сільпо», так і за розрахунки в інших місцях ― наприклад, купівля авіаквитків чи пального на АЗК.

Мрії з «Назбиратус»

У мобільному додатку Банку Власний Рахунок можна відкрити накопичувальний рахунок – «Назбиратус». Так, визначившись з омріяною ціллю, можна налаштувати термін та бажаний обсяг заощадження. Мобільний додаток зорієнтує, скільки потрібно відкладати за вказаний період та нагадуватиме про внесок. При цьому на залишок власних коштів щомісяця нараховуватимуться 7% річних, що пришвидшить накопичення. За потреби можна легко зняти гроші з рахунку без втрати відсотків.

Як отримати картку Банку Власний Рахунок

  1. Встановити мобільний застосунок Банк Власний Рахунок з App Store (IOS 11) або Google Play (Android 5.0);
  2. Завантажити в додатку документи: через Дія або надіслати фотографії паспорта і коду платника податків, пройти реєстрацію;
  3. Пройти верифікацію банком документів та отримати картку: діджитал – якщо користувач вже отримував кредит у будь-якому банку, або фізичну – у будь-якому поштовому відділенні Justin у зручний час. Також картку Банку Власний Рахунок можна придбати за 1 грн на касах в мережі «Сільпо».

Як розраховуватися карткою

  1. Карткою – фізичною чи діджитальною – можна розраховуватись в будь-яких торгових точках в Україні та за кордоном. При цьому бали будуть нараховуватись автоматично та показуватимуться у додатку. Також картку можна додати в цифрові гаманці як-от Google Pay та Apple Pay.
  2. Для того, щоб при сплаті карткою Банку Власний Рахунок в мережах «Сільпо» та Le Silpo нараховувалася підвищена кількість балів, на касі необхідно відсканувати QR-код у додатку банку (для діджитальної картки) або штрих-код на фізичній картці.