Mastercard надасть досвід миттєвих і безшовних онлайн-покупок для клієнтів Amazon

17 червня 2020 рік | Перчейз | Автор Yevheniia Kovalenko

Користувачі все частіше вибирають онлайн для покупок різноманітних товарів: від продуктів харчування і доставки їжі до товарів для дому, одягу та розваг. У свою чергу, торговці зосереджені на покращенні досвіду клієнта і безшовності у покупках. Сьогодні компанія Mastercard оголосила про запуск токенізації карток в онлайні для клієнтів Amazon в 12 країнах у регіонах Північної Америки, Латинської Америки, Близького Сходу та Європи. Токенізація замінює номер платіжної картки користувача унікальним цифровим кодом (токеном). Інформація про платіж є унікальною для кожної транзакції і може використовуватися тільки тим торговцем, який зробив запит на неї. Amazon почне використовувати токени Mastercard для транзакцій протягом 2020 року.

Зростання електронної комерції означає, що все більше користувачів зберігають дані своїх карток на багатьох інтернет-сайтах. Amazon і багато інших торговців в усьому світі використовують технологію токенізації Mastercard, щоб забезпечити безперервне оновлення даних карток користувачів онлайн. На відміну від фізичних карток, токени не мають терміну дії: коли користувач отримує нову фізичну картку, платіжні дані онлайн оновлюються автоматично без необхідності повторно вводити номер картки, що допомагає успішно завершити покупку.

Токенізація забезпечує кращу взаємодію з користувачем завдяки візуальним підказкам — зображенням платіжних карток, що підвищує довіру покупців до такого способу оплати. Оскільки Mastercard забезпечує зображення доступних карток в гаманці кожного користувача, це допомагає покупцям більш ефективно вибирати кращий спосіб оплати і підвищує ймовірність завершеної покупки загалом. Згідно з дослідженням Mastercard і Kantar, 80% держателів карток, найімовірніше, здійснять покупку, якщо будуть бачити зображення своєї платіжної картки [1].

У 2020-му році прискорився перехід користувачів по всьому світу на цифрові платежі, і для онлайн-торговців як ніколи важливо зробити процес оформлення замовлення якомога простішим і зручнішим. Цифрова платформа Mastercard (MDES) забезпечує основу для безшовного досвіду онлайн-оплат, усуваючи складний процес управління картковими даними та скорочуючи кількість незавершених покупок.

«Зміни у поведінці користувачів прискорилися останнім часом, при цьому наше завдання — створювати інфраструктуру і партнерську екосистему для досвідчених у діджіталі користувачів і прогресивних компаній, таких як Amazon, — зазначив Йорн Ламберт, віце-президент Mastercard з розвитку цифрових технологій. — Спільна робота Mastercard і Amazon, а також інших партнерів, свідчить про сильний набір наших цифрових продуктів, який вже добре себе зарекомендував — ми створюємо шлях клієнта, який покращує досвід онлайн-шопінгу і підвищує рівень успішних транзакцій».

Цифрова платформа Mastercard (MDES) працює з понад 2 600 емітентами і 1 200 торговцями по всьому світу. Токенізація карток активно розширюється завдяки приєднанню таких глобальних гравців, як Amazon, що допомагає масштабувати рішення. Amazon впроваджує платформу токенізаціі Mastercard в США, Канаді, Великобританії, Бразилії, Франції, Німеччині, Італії, Мексиці, Нідерландах, Іспанії, Туреччині та Об'єднаних Арабських Еміратах.


Про дослідження

¹ Онлайн-дослідження Kantar на замовлення Mastercard проводилося у період з 30 серпня по 20 вересня 2019 року. Серед учасників дослідження — користувачі з США у віці від 18 до 100 років, які здійснюють регулярні покупки в інтернеті (3+ рази за останні шість місяців), є власниками кредитної або дебетової картки Mastercard, і час від часу купують онлайн без попередньої реєстрації (guest checkout) або використовують для оплати вже збережену картку.

Yevheniia Kovalenko