Відтепер зручні онлайн-розрахунки «в один клік» доступні і для клієнтів сервісу онлайн-еквайрингу Platon. Завдяки інтеграції платформи цифрових гаманців Masterpass до сервісу, користувачі отримають можливість здійснювати оплати на сайтах партнерів Platon без необхідності щоразу вводити карткові дані. Masterpass та Platon надасть можливість здійснювати швидкі та зручні оплати з цифровим гаманцем на сайтах «Планети кіно», 27.ua, Tenet та інших партнерів сервісу.

Masterpass — це онлайн-гаманець, що надійно зберігає дані карток різних платіжних систем та дозволяє платити онлайн без необхідності кожного разу вводити дані банківської картки (CVC-2 код, номер картки тощо). Понад 115 тисяч рітейлерів у Європі вже інтегрували технологію Masterpass. Зокрема, можливість оплати цифровим гаманцем сьогодні надають 2500 українських торговців, а за частотою оплат Україна увійшла до трійки лідерів серед країн Європи. Надійність і безпека розрахунків з Masterpass гарантована міжнародними стандартами Mastercard.

Цифровий гаманець Masterpass у системі онлайн-платежів Platon є зручним платіжним рішенням для провайдерів, а також компаній, які надають послуги з оплатою на щомісячній основі. Для таких клієнтів реалізовано оплату за графіком — кошти списуються щомісяця. Клієнт має можливість встановити необхідну кількість повторень, дату наступного платежу, а також обрати платіжну картку. Безпека даних користувачів забезпечується додатковою верифікацією — при створенні онлайн гаманця та додаванні нової картки клієнт отримує SMS-повідомлення для авторизації.

Процесингова компанія Platon успішно функціонує на території України з 2012 року. Протягом цього часу клієнтами онлайн-сервісу стало більше 500 компаній, а щоденна кількість транзакцій перевищила 10 000. Сьогодні система повністю забезпечує безперебійне проходження більше 300 000 транзакцій на добу, захищеність яких гарантує  власна система моніторингу шахрайських операцій (фроду) з більш ніж 140 фільтрів безпеки.
Yevheniia Kovalenko