Сьогодні у Києві стартує четвертий музичний фестиваль Atlas Weekend, який проходитиме 3-8 липня на території ВДНГ. Понад 150 гуртів та артистів виступлять на 5 основних сценах упродовж шести днів фестивалю. Це найбільший фестиваль Східної Європи, який, за оцінками організаторів, цього року очікує прийняти рекордну кількість гостей — до 450 тисяч (минулого року Atlas Weekend відвідали більше 300 тисяч людей).

Mastercard та Ощадбанк стали офіційними партнерами Atlas Weekend. Завдяки співпраці цього року фестивальний майданчик стає територією cashless — розрахунків без готівки. Більше не треба непокоїтись про безпеку свого гаманця, шукати решту, а для іноземців – обмінювати валюту.

Безготівково здійснити оплати в торгових точках (фуд-корти, бари, стріт-маркет) можна картками, смартфонами чи іншими пристроями з NFC. До оплати прийматимуться картки різних платіжних систем будь-якого банку світу. Поповнити рахунок можна буде в спеціальних зонах з інформаційно-платіжними терміналами та у відділенні Ощадбанку біля входу до ВДНГ.

 «Наш багаторічний досвід роботи з фестивалями й масовими заходами у різних містах країни показує, наскільки важливими для відвідувачів є комфорт і безпека розрахунків. Ми раді, що відтепер Atlas Weekend стає територією без готівки, тож ніщо не відволікатиме гостей від музики, відпочинку і приємних вражень», — підкреслила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.  

«Партнерство з Atlas Weekend є логічним продовженням хорошої традиції, адже Ощадбанк ­— еквайринг-партнер найбільших фестивалів у Києві. Ми максимально долучаємось та створюємо територію cashless на цих заходах, адже добре знаємо, наскільки зручною є безготівкова оплата», наголосив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Спеціально до Atlas Weekend у партнерстві з Mastercard і Ощадбанк випустили фестивальну безконтактну картку. За допомогою неї відвідувачі зможуть розраховуватись на території фестивалю та за його межами, проходити через окремий вхід у фестивальну зону, отримати безкоштовний напій на Atlas Weekend, а також скористатися знижками на майбутні концерти в клубі Atlas.
Yevheniia Kovalenko