Компанія Mastercard, яка майже 10 років вивчає глобальні тренди міжнародного туризму, представила Global Destination Cities Index: Play – рейтинг найпопулярніших місць серед туристів, які подорожують з метою відпочинку. У рейтингу лідирує Пунта-Кана (Домініканська Республіка) – переважна більшість гостей міста, які провели тут більше однієї ночі в 2017 році, приїжджали в неробочих цілях. Багато напрямів, що увійшли до списку, підходять одночасно еко-туристам, любителям історії, цінителям пляжного відпочинку і шукачам пригод.

В топ-10 міст увійшли:

  1. Пунта-Кана, Домініканська Республіка (99,9%)

  2. Куско, Перу (98%)

  3. Джерба, Туніс (97,7%)

  4. Рив'єра Майя, Мексика (97,5%)

  5. Пальма де Мальорка, Іспанія (97,2%)

  6. Канкун, Мексика (96,8%)

  7. Балі, Індонезія (96,7%)

  8. Панама, Республіка Панама (96,3%)

  9. Орландо, США (94,1%)

  10. Пхукет, Таїланд (93%)


«Подорожі дають нам можливість розширювати наші горизонти, досліджуючи нові місця, людей, отримуючи новий досвід. Рейтинг Mastercard Global Destination Cities Index: Play показує, що багато міст в усьому світі беруть максимум від цього тренду, формуючи свій бренд ідеального місця для відпочинку та розваг, залучаючи мандрівників, які це цінують», — відзначив Францис Хондал, президент Mastercard з питань лояльності й управління зовнішніми послугами.  

Mastercard фокусується на тому, щоб допомогти держателям карток подорожувати світом, маючи доступ до зручних платежів у мільйонах точок в різних місцях планети. Спеціальні послуги, пропозиції та переваги допомагають туристам на кожному кроці подорожі.

Більш детальні результати дослідження Mastercard Global Destination Cities Index 2018 оголошені протягом року.
Yevheniia Kovalenko