Київ, 23 квітня, 2018 р. — Відтепер споживачі газу мають змогу оплачувати рахунки за газопостачання онлайн безготівково на сайті 104.ua, без необхідності вводити карткові дані чи тримати платіжну картку в руках. «Регіональна газова компанія», яка об’єднує 16 регіональних постачальників газу, у партнерстві з Mastercard і платіжним сервісом iPay.ua інтегрували на сайті 104.ua платформу цифрових гаманців Masterpass.

Для здійснення оплати користувачеві необхідно увійти до особистого кабінету на сайті 104.ua і серед опцій онлайн-оплати обрати кнопку Masterpass. Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець в Masterpass, система відкриє доступ до раніше доданих карток після авторизації на сайті та підтвердження номеру мобільного телефону. Створити свій цифровий гаманець і додати картки можна безпосередньо на сайті. Цифрові гаманці Masterpass безпечно зберігають дані платіжних карток різних банків і платіжних систем, даючи можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпека розрахунків з Masterpass гарантована міжнародними стандартами Mastercard.

«Нині зручність, простота і безпека онлайн-платежів стали необхідністю. Саме тому ми продовжуємо відкривати для українців доступ до рішень, що покращують досвід розрахунків онлайн, зокрема регулярних оплат, таких як комунальні платежі. Інтеграція платформи Masterpass на сайті 104.ua, яка стала можлива завдяки відкритості партнерів, це наш черговий важливий крок до світу без готівки», — коментує Сергій Францішко, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

На сайті 104.ua зареєстровано близько 1,75 млн абонентів із 16 областей України. Щомісяця за допомогою сервісу здійснюється близько 150 тис. платежів за газопостачання.

«Нововведення зробить онлайн-сервіси проекту 104.ua ще зручнішими для споживачів газу. Зареєстровані користувачі матимуть змогу задіяти сервіс, який зберігає дані карток. Тож за використання гаманця Masterpass платникові не потрібно щоразу вводити усі необхідні для здійснення платежу дані платіжної карти», –  розповідає директор департаменту інформаційних технологій РГК Дмитро Скоб’як.

Технологію Masterpass на сайті 104.ua забезпечує сервіс онлайн-платежів iPay.ua.

 «Ідея онлайн-платежів полягає в тому, щоби максимально спростити життя клієнта. Щоби йому було комфортно платити коли завгодно, кому завгодно і де завгодно. Технологія Masterpass дозволяє довести цей процес до досконалості. Більше клієнтам «Регіональної газової компанії» не потрібно щоразу згадувати номер карти, оплачуючи комунальні послуги. За технологічні зручності подбаємо ми», – розповів про переваги нововведення директор iPay.ua Євген Веліканов.

Платформа цифрових гаманців Masterpass доступна в Україні з липня 2016 року на сайтах і в мобільних додатках понад 2000 торговців. Рішення для оплат в один клік з Masterpass інтегроване у сервіси онлайн-платежів та переказів, чат-бот для грошових переказів у Facebook-месенджері, а також у низку мобільних додатків для швидких цифрових оплат таксі, пального на заправках, мобільних послуг, паркування тощо.

 
Yevheniia Kovalenko