Прес-релізи

червень 2024
12 червня 2024 рік

Міністерство відновлення (Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України) та міжнародна технологічна компанія Mastercard підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою створення умов для майбутнього відновлення туристичної галузі та розвитку туристичного потенціалу України.

11 червня 2024 рік

Компанія Mastercard оголосила переможниць третьої премії Women SME Leaders Awards, що відзначає досягнення жінок-підприємниць – власниць і керівниць малих та середніх бізнесів у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки. Українка Юлія Федосюк, генеральна директорка платіжного сервісу UAPAY, здобула перемогу у номінації «Лідерка у сфері професійних послуг».

травень 2024
16 травня 2024 рік

Компанія Mastercard представила в Україні новий платіжний сервіс — «Гнучка оплата», що дозволяє комбінувати різні способи оплати в рамках однієї покупки. Так, якщо на банківській картці недостатньо грошей для оплати, користувачі зможуть одразу доплатити потрібну суму в інший спосіб — іншою платіжною карткою або готівкою, без необхідності переривати покупку або розбивати її на два окремі чеки.

квітень 2024
24 квітня 2024 рік

Українці все активніше йдуть шляхом цифровізації, зокрема і в питанні розрахунків, про що свідчить зростання популярності цифрових фінансових інструментів. Так, 62% українців упродовж минулого року вже оплачували покупки безконтактно цифровою карткою за допомогою смартфона чи іншого гаджета з NFC, що на 11 вп більше, ніж роком раніше.

15 квітня 2024 рік

Міністерство економіки України та міжнародна технологічна компанія Mastercard підписали Меморандум про співпрацю в рамках реалізації політики «Зроблено в Україні», що спрямована на підтримку українського бізнесу, популяризацію та стимулювання попиту на продукцію й послуги вітчизняних виробників, зокрема завдяки реалізації програми національного кешбеку на українські товари.

березень 2024
20 березня 2024 рік

«Обличчя людяності» – благодійний збір з такою назвою стартував 20 березня. Ініціаторами збору стали ПриватБанк та Mastercard, які об’єдналися, щоб допомогти пацієнтам Superhumans Center – центру з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей.

20 березня 2024 рік

19 березня 2024 року відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та міжнародною технологічною компанією Masterсard. Меморандум передбачає розширення та посилення партнерства між двома сторонами з метою створення умов для розвитку та забезпечення високого рівня сервісу для пасажирів аеропорту.

11 березня 2024 рік

Компанія Mastercard опублікувала звіт Emerging Tech Trends 2024, в якому дослідила технологічні тренди у сфері штучного інтелекту, обчислювальних потужностей та технологій обробки даних, які матимуть найбільший вплив на розвиток комерції протягом наступних трьох-п'яти років.

2023
26 грудня 2023 рік

Компанія Mastercard обладнала «Колесо огляду» на Контрактовій площі в Києві спеціальною інклюзивною кабінкою, щоби відкрити безбар’єрний доступ до нього людям з інвалідністю. Для людей, які пересуваються на кріслі колісному, а також людей з порушеннями зору та слуху це дасть нагоду піднятися вище своїх можливостей і отримати новий досвід відчуття міста.

14 грудня 2023 рік

Абанк у співпраці з глобальною технологічною компанією Mastercard запустили унікальне в Україні рішення, яке дає можливість підприємцям отримувати кошти від продажу товарів та послуг, оплачених безготівково через POS-термінал або в онлайні, максимально швидко – в режимі погодинної виплати на рахунок.

30 листопада 2023 рік

Українські підприємці продовжують демонструвати стійкість та наполегливе бажання працювати, шукаючи шляхи для розвитку своєї справи. Так, майже половина (46%) підприємців, які вимушено зупиняли роботу після початку повномасштабної війни, змогли відновити свою діяльність у повному обсязі.

4 вересня 2023 рік

Компанія Mastercard у партнерстві з Київ Цифровий та iPay.ua реалізують спільну кампанію для популяризації безготівкових розрахунків. У рамках кампанії користувачі мають можливість отримати безкоштовно цифрову транспортну карту у застосунку Київ Цифровий та 500 000 безкоштовних поїздок: кожен новий користувач цифрової транспортної карти отримає п’ять безкоштовних поїздок у рамках кампанії.

31 серпня 2023 рік

Мікро-, малий та середній бізнес — це основа економіки України. Тому важливо створити умови для швидкого розвитку таких підприємств і допомогти їм залучити нових клієнтів та інвесторів. Для цього запускаємо національну акселераційну програму «Власне», яка містить освітню, менторську та фінансову підтримку.

16 серпня 2023 рік

Україна продовжує впевнено йти шляхом активної диджиталізації, зокрема і в оплатах. Так, частка розрахунків смартфонами та гаджетами з NFC серед усіх безконтактних оплат з картками Mastercard у фізичному ритейлі в країні перетнула рубіж у 60%. Про це свідчить транзакційна статистика Mastercard за другий квартал 2023 року.

9 серпня 2023 рік

Компанія Mastercard спільно з українським брендом BEVZA представили лімітовану капсульну колекцію ювелірних прикрас KALYNA. Колекція покликана привернути увагу до української культури та творчості, а її створення продовжує стратегію компанії на підтримку українців та українського підприємництва. Колекція доступна ексклюзивно для держателів карток Mastercard на платформі priceless.com*.

2 травня 2023 рік

Компанія Mastercard обрала п’ятьох учасників програми Start Path Ukraine: ними стали українські фінтехи, які працюють над сервісами для віддаленої ідентифікації, онлайн-кредитування, автоматизації звітності для фінмоніторингу, а також над рішеннями для малого та середнього бізнесу.

10 квітня 2023 рік

Компанія Mastercard вдруге організовує премію Women SME Leaders Awards, щоби відзначити досягнення власниць і керівниць малих та середніх бізнесів, які своїм прикладом надихають майбутні покоління жінок-підприємиць у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки.

6 квітня 2023 рік

Компанія Mastercard оголосила про плани відмовитися від використання первинного ПВХ-пластику для виробництва платіжних карток мережі до 2028 року.

5 квітня 2023 рік

Українці продовжують активно користуватися цифровими каналами для здійснення банківських операцій. Згідно з дослідженням MasterIndex, 94% держателів карток сьогодні користуються цифровим банкінгом, причому переважна більшість з них (75%) надають перевагу саме мобільним застосункам.

4 квітня 2023 рік

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon за підтримки Mastercard та MacPaw запустив клас «Інклюзивний». Відтепер пасажири, які користуються кріслом колісним, можуть безперешкодно пересуватися на спеціально оснащених авто.

16 березня 2023 рік

Компанія Mastercard представила колекційну настільну книгу «Lasting Legacy - Honoring 25 Visionaries to Celebrate 25Years of Priceless» («Довговічне надбання. Історії 25 візіонерок на честь 25-річчя платформи Priceless»), що об’єднала найбільш надихаючі історії жінок-лідерок зі сфери мистецтва, спорту, політики, готельного бізнесу, фінансових сервісів та інших.

13 лютого 2023 рік

Двоє українських захисників, які втратили руки унаслідок мінно-вибухових поранень, отримають надсучасні біонічні протези верхніх кінцівок Hero Arms від провідного британського виробника Open Bionics. Це стало можливим завдяки підтримці Mastercard – як перший крок у рамках стратегічного партнерства, яке компанія розпочала із Superhumans.

9 лютого 2023 рік

Cashless залишається сталою звичкою українців попри всі виклики повномасштабної війни, а популярність безконтактних оплат за допомогою смартфона чи інших гаджетів з NFC помітно зросла. Так, вже кожен другий (51%) здійснював такі види розрахунків протягом останнього року, що на 11 вп вище, ніж роком раніше.

2022
22 грудня 2022 рік

Глобальна технологічна компанія Mastercard та Superhumans.Center розпочинають стратегічне партнерство. Співпраця спрямована на підтримку доступності якісного складного протезування та реабілітації українців.

27 вересня 2022 рік

У той час, як український малий та середній бізнес шукає шляхи повернення до повноцінної роботи та продовження розвитку, відповідно до дослідження Mastercard SME Index, серед головних потреб підприємці відзначають нестачу нових замовлень та ринків збуту (56%), коштів на розвиток (33%) та необхідність допомоги з логістикою (23%)

22 вересня 2022 рік

Український банк Unex Bank, компанія Mastercard та фінтех-стартап Weld Money запустили першу в Україні криптовалютну платіжну картку weld, яка дозволяє розраховуватися криптовалютою за товари та послуги всюди, де доступні безготівкові оплати.

16 вересня 2022 рік

Центри підтримки підприємців Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard оголошують про старт тристороннього партнерства, яке відкриє нові можливості для представників малого та середнього бізнесу з різних регіонів України.

8 вересня 2022 рік

Компанія Mastercard розпочинає набір заявок на участь в ініціативі Start Path Ukraine, яка розроблена спеціально для українських фінтех-компаній і підприємців та покликана надати їм можливість зростати та сприяти відновленню економіки України.

11 серпня 2022 рік

Укрзалізниця у партнерстві з Mastercard оголосила про запуск власного мобільного застосунку для продажу квитків та інформування пасажирів.

1 серпня 2022 рік

Більшість українських підприємців (61%) попри війну, вимушену релокацію, складнощі з логістикою та зменшення обсягів продажів продовжують працювати, а 91% з тих, хто призупинив діяльність – готові відновитись у майбутньому.

1 липня 2022 рік

Компанія Mastercard та Fozzy Group за підтримки Міністерства соціальної політики України запускають ініціативу на платформі єДопомога, щоб додатково підтримати українців, які цього гостро потребують.

19 травня 2022 рік

Компанія Mastercard анонсувала запуск біометричної програми Biometric Checkout, що надасть клієнтам можливість швидко оплачувати покупки на касах великих торгових мереж та невеликих магазинів за допомогою усмішки або помаху руки.

17 травня 2022 рік

Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Польський Офіс Урядового уповноваженого з питань кібербезпеки за підтримки компанії Mastercard відкрили центр Дія.Бізнес у Варшаві.

2021
14 грудня 2021 рік

Компанія Mastercard оголосила про низку змін у керівництві, що спрямовані на подальше розширення присутності компанії у Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці, а також на продовження довгострокового зростання й інноваційного розвитку.

26 листопада 2021 рік

Відсьогодні компанія Mastercard вводить в дію нові зменшені розміри міжбанківських ставок (інтерчейндж) в Україні, відповідно до рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ). Нові розміри міжбанківських ставок поширюються на безготівкові операції за картками Mastercard в Україні у торгово-сервісній мережі, як у фізичних торгових точках, так і в електронній комерції, для фізичних осіб.

28 жовтня 2021 рік

Mastercard у співпраці з компаніями iPay.ua та «4ек» запускає нове рішення «Жабка» — перший в Україні універсальний платіжний сервіс для фізичних осіб і бізнесу. «Жабка» дозволить підприємцям приймати платежі та надсилати квитанції про оплату, не покидаючи чату з клієнтом в будь-якій соціальній мережі чи месенджері, а клієнтам дасть можливість зручно та безпечно оплачувати товари та послуги. Крім того, «Жабка» дозволить робити грошові перекази з картки на картку будь-якого українського банку за допомогою Apple Pay та Google Pay.

30 вересня 2021 рік

Глобальні технологічні компанії Xiaomi та Mastercard розширюють партнерство і представляють в Україні нову версію популярного фітнес-браслета Mi Smart Band 6 NFC з функцією безконтактної оплати. Скористатися платіжною функцією браслета зможуть ексклюзивно держателі карток Mastercard. На сьогодні сервіс доступний для клієнтів п’яти українських банків: Альфа-Банк Україна, Банк Восток, Ощадбанк, ПриватБанк, Monobank.

30 вересня 2021 рік

Fozzy Group разом із Банком Восток та Mastercard запустили перший в Україні діджитал банк у ритейлі – Банк Власний Рахунок. За розрахунки платіжною карткою банку клієнти отримуватимуть бали, які потім можна буде використати у супермаркетах мереж «Сільпо» та Le Silpo. Оформити картку Банку Власний Рахунок можна через мобільний додаток, при чому як фізичну, так і діджитал. Картки Банку Власний Рахунок випускаються ексклюзивно на базі платіжної системи Mastercard.

14 вересня 2021 рік

Українські представники покоління Z – прихильники діджиталу, сімейних цінностей і соціального активізму. Так, 64% молоді фактично живе в соціальних мережах, використовуючи їх як основні джерела інформації та натхнення. Українські Z-ти відмовляються від готівки, все частіше віддаючи перевагу кешлес-оплатам (60%). При цьому вони цінують сімейні стосунки (67%), а також активно залучені до вирішення соціальних та екологічних проблем, очікуючи того ж від брендів. Такі результати дослідження Mastercard, проведеного в рамках вивчення споживчих звичок і поведінки представників покоління Z.

15 липня 2021 рік

Компанія Mastercard і швейцарський бренд годинників Swatch запускають в Україні новий сервіс безконтактних оплат – SwatchPAY! Відтепер власники годинників SwatchPAY! зможуть розраховуватися ними всюди, де є безконтактний термінал: в магазинах, кафе, громадському транспорті тощо. Безконтактна оплата за допомогою SwatchPAY! вже доступна держателям карток Mastercard від Банку Восток, Ощадбанку та ПриватБанку.

26 червня 2021 рік

Українці все активніше переходять на безготівковий спосіб життя: 48% стали платити безготівково набагато частіше, ніж рік тому. При цьому половина українців (49%) готові повністю відмовитися від оплат готівкою у майбутньому, а кожен третій – зробити це протягом найближчих двох років. Такі результати дослідження MasterIndex, в рамках якого Mastercard з'ясувала, як змінилися купівельні звички українців із початку пандемії, і яким чином оплачувати покупки користувачі вважають за краще.

19 травня 2021 рік

Онлайн і NFC-оплати поступово відвойовують лідерство у платіжних вподобаннях українців: кожна друга операція з карткою Mastercard у країні – це цифрова оплата за допомогою NFC-гаджета або ж онлайн, станом на кінець першого кварталу 2021 року. Швидкість, зручність і відсутність контакту – головні переваги діджитал-платежів, які так сильно полюбилися українцям.

6 травня 2021 рік

Більшості українців бракує фінансів для того, щоб їхні мрії стали реальністю. Це з’ясували Mastercard і UKRSIBBANK BNP Paribas Group, які дослідили, хто, про що та як мріє в Україні. Виявилось, що українців по праву можна вважати мрійниками: за даними дослідження, це роблять 70% опитаних протягом усього свого життя. Але 44% стверджують, що стали мріяти менше за останні п’ять років. При цьому більшість з тих, хто наразі не відносить себе до мрійників, хотіли б це змінити.

22 квітня 2021 рік

Щоб запобігти негативним наслідкам глобального потепління, компанія Mastercard заснувала Priceless Planet Coalition – глобальну ініціативу, головною метою якої є відновлення 100 мільйонів дерев у світі за п'ять років для зниження рівня СО2. Сьогодні, напередодні Дня Землі, до ініціативи приєднався UKRSIBBANK BNP Paribas Group і буде ексклюзивно представляти Україну у проекті.

15 квітня 2021 рік

Mastercard спільно зі шведським фінтех-стартапом Doconomy розробили систему підрахунку вуглецевого сліду для користувачів карток Mastercard. Спеціальний вуглецевий калькулятор визначає рівень вуглецевого сліду від кожної безготівкової оплати, допомагаючи користувачам приймати більш поінформовані рішення стосовно покупок.

26 березня 2021 рік

Майже 70% українців покращили кулінарні навички за останній рік, а українська сім'я в середньому витрачає на приготування домашньої їжі більше 20 годин на тиждень — це на 36% більше, ніж рік тому. Такими є результати нещодавнього дослідження Mastercard в області кулінарних уподобань українців

23 лютого 2021 рік

Компанія Mastercard у співпраці з Асоціацією «ЄМА» та за підтримки Міністерства освіти і науки України представила освітній вебсеріал «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності». Його завдання — допомогти підліткам засвоїти базові навички безготівкових розрахунків та розібратися з ключовими правилами безпеки.

12 лютого 2021 рік

Згідно зі щорічним дослідженням Mastercard Love Index , за останнє десятиліття витрати українців на подарунки та враження до Дня закоханих виросли більш ніж у 10 разів, у той час, як в середньому в Європі цей показник збільшився лише в 3 рази. Крім того, онлайн-технології все частіше допомагають українцям знаходити кохання: кожен п'ятий опитаний зазначив, що познайомився зі своєю другою половинкою в інтернеті.

4 лютого 2021 рік

Український дизайнер Світлана Бевза створила ексклюзивну урбан-колекцію спеціально до перезапуску програми Mastercard Більше. Речі з колекції буквально безцінні: їх неможливо купити за гроші, але можна отримати в обмін на оплати картками Mastercard®

3 лютого 2021 рік

Компанія Mastercard презентувала оновлену маркетингову платформу Mastercard Більше, яка дозволяє держателям карток Mastercard® отримувати винагороди за безготівкові оплати, а також відкриває доступ до спеціальних сервісів і унікальних можливостей.

2 лютого 2021 рік

Картодержателі отримають доступ до більш детальної інформації про покупки в мобільному додатку свого банку. Таку прозорість транзакцій забезпечить нове рішення від Mastercard

27 січня 2021 рік

Компанія Mastercard презентувала оновлену маркетингову платформу Mastercard Більше, яка дозволяє держателям карток Mastercard® отримувати винагороди за безготівкові оплати, а також відкриває доступ до спеціальних сервісів і унікальних можливостей. Оновлена платформа об'єднала в собі дві програми лояльності — Mastercard Більше і Програму винагород Mastercard — і стала єдиною точкою входу до всіх спеціальних пропозицій, акцій, подарунків і ексклюзивних вражень від Mastercard і партнерів.

2020
3 серпня 2020 рік

Mastercard у партнерстві з Ukrtrimex розробили рішення для здійснення онлайн-фіскалізації через безкоштовний мобільний додаток «Смарт Каса».

8 липня 2020 рік

Сьогодні компанії American Express, Discover, Mastercard і Visa оголосили про початок технічної підготовки глобального впровадження технології онлайн-розрахунків в один клік Click to Pay на ринках Австралії, Бразилії, Канади, Гонконгу, Ірландії, Кувейту, Малайзії, Мексики, Нової Зеландії, Катару, Саудівської Аравії, Сінгапуру, ОАЕ, Великобританії та в інших країнах у майбутньому. Технологія Click to Pay відповідає міжнародному стандарту EMV® Secure Remote Commerce.

17 червня 2020 рік

Сьогодні компанія Mastercard оголосила про запуск токенізації карток в онлайні для клієнтів Amazon в 12 країнах у регіонах Північної Америки, Латинської Америки, Близького Сходу та Європи.

28 травня 2020 рік

Згідно з опитуванням Mastercard[1], майже половина європейців (42%) стали менше використовувати готівку під час пандемії COVID-19, а 17% — повністю відмовилися від кешу. При цьому майже вісім із десяти оплат по карткам Mastercard у європейських країнах — безконтактні (78%).

18 травня 2020 рік

Карантин вплинув на те, як українці роблять покупки. За результатами дослідження Mastercard[1], проведеного в травні 2020 року, кожен другий опитаний зазначив, що став купувати онлайн частіше, ніж будь-коли. При цьому кількість людей, які купують в інтернеті товари першої необхідності, збільшилася на 43%.

4 травня 2020 рік

Сьогодні компанія Mastercard оголосила про призначення Марка Барнетта президентом Європейського регіону Mastercard, із центральним офісом у Брюсселі. У своїй новій ролі Марк Барнетт буде відповідати за стратегію, вибір напрямів і розвиток усіх аспектів бізнесу Mastercard в регіоні.

20 березня 2020 рік

Компанія Mastercard, Фонд Білла і Мелінди Гейтс та благодійна організація Wellcome направлять до 125 млн доларів США на стримування поширення COVID-19 шляхом виявлення, оцінки, розвитку і розширення масштабів лікування.

27 лютого 2020 рік

Мешканці та гості Одеси відтепер можуть в один дотик безготівково оплачувати проїзд у трамваях міського маршруту №21[1]. Усі трамваї маршруту оснастили валідаторами для безготівкової оплати — пасажири можуть сплатити за проїзд безконтактною карткою будь-якого банку світу різних платіжних систем або пристроєм із NFC.

17 лютого 2020 рік

Четверту частину від офіційного ВВП України, або 846 млрд гривень, становлять тіньові операції. Такі перші результати дослідження стану тіньової економіки в Україні, що провела компанія Ernst & Young за підтримки Mastercard у рамках укладеного Меморандуму про співробітництво з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національним банком України та Державною службою статистики України.

14 лютого 2020 рік

До Дня святого Валентина Mastercard представила щорічне дослідження Love Index[1], яке вивчає купівельні переваги напередодні найромантичнішого свята року.

2019
17 грудня 2019 рік

Цього року на зимові свята українці відправляться в дорогу на авто, потягом чи літаком: більш ніж 16 мільйонів поїдуть додому з різних куточків країни і світу, щоб провести різдвяні та новорічні свята зі своїми батьками та сім'ями. Про це говорить дослідження Mastercard Driving Home For Christmas 2019

14 листопада 2019 рік

Mastercard у партнерстві з ПриватБанком та платіжним сервісом LiqPay запустили Mastercard Digital Enablement Service for Merchants, що є частиною діджитал-платформи Mastercard (MDES), яка працює з глобальними цифровими гаманцями (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay та ін.).

17 вересня 2019 рік

Mastercard у партнерстві з ПриватБанком реалізує перший в Україні проект верифікації клієнтів, заснований на поведінковій біометрії — для прогресивної та безпечної аутентифікації в епоху, коли пароля недостатньо для захисту облікового запису.

16 вересня 2019 рік

Упродовж 10 років Mastercard вивчає глобальні тренди в подорожах та складає перелік найбільш відвідуваних міст світу (Global Destination Cities Index). Цьогорічний рейтинг, який оцінював 200 міст за даними про кількість подорожуючих та витрачені ними кошти, свідчить, що кількість туристів, які подорожують більше, ніж на один день, зросла на 76% проти 2009 року.

16 вересня 2019 рік

ПриватБанк та Mastercard підбили перші підсумки безготівкового експерименту «Розумне село», що розпочався наприкінці 2018 року у селі Волоське на Дніпропетровщині. Ініціатива мала на меті надати локальній громаді можливість відчути переваги безготівкового способу життя та зробити доступними банківські послуги.

9 липня 2019 рік

Відтепер завдяки співпраці AMIC Україна, Mastercard, iPay.ua та PayForce відвідувачі мережі АЗК AMIC Energy мають змогу скористатися новим мобільним додатком AmicPAY,  що дозволяє клієнтам здійснювати таку звичну операцію, як покупка пального, просто в авто, без потреби йти до каси.

25 червня 2019 рік

В Ужгороді буде запущена сучасна та комплексна система безготівкової оплати за проїзд у міському транспорті. Меморандум про впровадження нової системи, розробленої ПриватБанком і компанією Mastercard, підписали в понеділок голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл та заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок.

5 червня 2019 рік

Нове дослідження Mastercard Digitalization Trust Survey 2019, проведене серед власників банківських рахунків онлайн, підтверджує, що українці продовжують активно переходити на цифровий стиль життя, все більше використовуючи мобільні пристрої та їхні нові функціональні можливості.

27 травня 2019 рік

Mastercard як один із найактивніших світових спонсорів масштабних спортивних подій посилює підтримку жіночого футболу. Це важливий крок на користь гендерної рівності в спорті та в маркетингу.

29 березня 2019 рік

Нове дослідження Mastercard підтверджує вплив мобільних технологій на розвиток фінансової інклюзії у світі. Дані свідчать, що на 15 країн припадає понад 60% фінансово невключеного населення, де 607 мільйонів людей — власники мобільних телефонів, які досі не мають банківського рахунку.

14 березня 2019 рік

Mastercard в Україні оголосила про початок співпраці з Esports Ukraine (ГО «Українська Федерація Електронного Спорту»). Партнерство спрямоване на поширення кіберспортивної культури в Україні, залучення бізнесу до питань розвитку інфраструктури кіберспорту та підвищення фінансової грамотності молоді.

21 лютого 2019 рік

Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні, анонсувала збільшення ліміту на безконтактні розрахунки за картками Mastercard без необхідності введення пін-коду до 500 гривень з 12 квітня 2019 року.

13 лютого 2019 рік

Щорічне дослідження Mastercard Love Index[1], яке аналізує транзакції за платіжними картками у період святкування Дня святого Валентина протягом останніх трьох років, виявило, що українці почали витрачати значно більше коштів на романтичні подарунки, порівняно з 2016 роком.

8 лютого 2019 рік

Mastercard відкриває новий вимір вираження бренду та презентує власну звукову айдентику — комплексну звукову архітектуру, що відображає новітній етап розвитку бренду. Незалежно від середовища, в якому користувачі будуть взаємодіяти з Mastercard у світі — фізичному, діджитальному чи голосовому, — оригінальна мелодія Mastercard легко запам'ятається і стане впізнаваною.

31 січня 2019 рік

Компанія Mastercard дослідила головні потреби та виклики малого та середнього бізнесу у країнах Центральної та Східної Європи в розвитку безготівкових оплат. За результатами дослідження Mastercard SME Monitor, Україна має один із найнижчих показників терміналізації малого та середнього бізнесу серед країн регіону.

2018