Mastercard, El Ele Destek Hareketi Projesiyle Altın Pusula Sürdürülebilirlik Ödülünü Aldı

26 Temmuz 2022 | Selin Selimoglu Tarafından

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard El Ele Destek Hareketi projesiyle Altın Pusula Süreklilik/ Sürdürebilirlik ödülüne layık görüldü.

Mastercard, bu sene 20’ncisi düzenlenen Altın Pusula Ödülleri’nde “Sürdürülebilirlik” dalında ilk sırayı elde etti. İstanbul’da, Zorlu PSM’de gerçekleşen ve 29 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede Mastercard adına ödülü, Mastercard Türkiye Pazarlama Direktörü Pınar Ak ve Mastercard Doğu Avrupa Kurumsal İletişim Direktörü Selin Selimoğlu aldı.

Mastercard Kapsayıcı Büyüme Merkezi fonunu, hızlı ve etkin bir şekilde kullanıma almak ve yerel işletmelerin dijitalleşmesine fayda sağlamak amacıyla, İhtiyaç Haritası ile yola çıktı. El Ele Destek ismi verilen projede, hem pandemi nedeniyle temel ihtiyaçlarını karşılayamayan ailelere hem de işini sürdürmek için desteğe ihtiyaç duyan esnaf ve işletmelere yardımda bulunmak amaçlandı.

Mastercard Hakkında

Mastercard ödemeler sistemi alanında faaliyet gösteren global bir teknoloji şirketidir. Dünyanın en hızlı ödeme işlemleri ağına sahip Mastercard; tüketicileri, finans kuruluşlarını, iş yerlerini, kamu ve özel sektörü, 210’u aşkın ülkede birbirine bağlamaktadır. Mastercard'ın sunduğu ürünler ve çözümler; alışveriş, seyahat, iş ve finans yönetimi gibi günlük ticari faaliyetlerin herkes için daha kolay, daha güvenli ve daha verimli olmasını sağlamaktadır. Bizi Twitter’da @MasterCard_TR hesabından takip edebilir, bülten ve haber kitlerimizin tamamına Mastercard Haber Odası https://newsroom.mastercard.com/eu/tr linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. www.mastercard.com

Selin Selimoglu