TransferGo і Mastercard розширюють можливості міжнародних грошових переказів для України і 19-ти країн Європи

7 грудня 2020 рік | Лондон | Автор Yevheniia Kovalenko

Сьогодні TransferGo і Mastercard оголосили про співпрацю, завдяки якій користувачі з 20-ти європейських країн зможуть отримувати міжнародні грошові перекази з платіжних карток чи банківських рахунків безпосередньо на дебетові або кредитні картки Mastercard.

Відтепер, завдяки Mastercard Send™, користувачі TransferGo можуть переказувати гроші у режимі реального часу[1] держателям карток Mastercard у 20-ти країнах Європи: Австрії, Болгарії, Чехії, Данії, Естонії, Німеччини, Греції, Угорщини, України, Латвії, Литві, Польщі, Португалії, Румунії, Росії, Словаччини, Іспанії, Швеції, Туреччини та Великобританії.

Mastercard Send™ дозволяє у режимі реального часу безпечно переказувати гроші з мільярдів банківських карток і рахунків по всьому світу. З Mastercard Send™ приватні і корпоративні клієнти можуть відправляти і отримувати гроші як, де і коли їм зручно.

«Наше партнерство з Mastercard почалося у період, коли потреба в надійних і безпечних міжнародних цифрових платежах стала як ніколи важливою, і пандемія COVID-19 тільки посилила цей тренд. Відповідаючи на зростаючі запити нових та існуючих клієнтів, ми продовжимо розвивати інноваційні технології, які допоможуть нам швидко реагувати на сучасні виклики і досягати нових результатів», — підкреслив генеральний директор і засновник TransferGo Даумантас Двілінскас.

«Надання вибору – це те, що лежить в основі діяльності Mastercard. Незалежно від того, чи це міжнародні платежі, чи операції всередині країни, ми хочемо дати людям можливість самим вибирати той спосіб оплати, який підходить їм у конкретний момент, — зазначив Мілан Гаудер, виконавчий віце-президент з продуктів та інновацій в Mastercard Europe. — І ми раді співпрацювати з такою інноваційною компанією, як TransferGo, щоб разом забезпечувати доступ до швидких, безпечних і надійних міжнародних платежів мільйонам людей по всьому світу».

Тепер, здійснюючи міжнародний грошовий переказ, клієнти зможуть відчути всі переваги найвищих стандартів безпеки від Mastercard і TransferGo. Як ліцензована платіжна організація Великобританії TransferGo дотримується суворих стандартів захисту особистої та фінансової інформації, що забезпечується сучасними технологіями, у тому числі системою шифрування SSL між її серверами і браузером клієнта. Разом з тим найкращі у своєму сегменті інструменти і можливості від Mastercard забезпечують додатковий рівень безпеки для управління регуляторними, фінансовими ризиками, а також ризиками, пов’язаними з шахрайством.

Співпраця TransferGo, однієї з найбільш швидкозростаючих компаній у сфері грошових переказів, з Mastercard є одним із нових етапів у циклі інновацій компанії, суть яких — прислухатися до клієнта і запропонувати найшвидші і найвигідніші способи грошових переказів для міжнародних користувачів і бізнесу. TransferGo спрощує процес переказу грошей, усуваючи необхідність розбиратися у процедурах онлайн-банкінгу або шукати додаткову інформацію, як, наприклад, міжнародний номер банківського рахунку (IBAN).

[1] Фактичний час відображення здійснених транзакцій буде залежати від фінансової установи одержувача.

Yevheniia Kovalenko