Транзакції з Mastercard зазвучали в Україні

31 січня 2020 рік | Київ | Автор Yevheniia Kovalenko

Mastercard продовжує розгортати власну звукову айдентику в Україні. Відтепер успішна оплата з Mastercard супроводжується оригінальним звуковим сигналом. Цей сигнал — лаконічна мелодія з шести нот, яку легко запам’ятати та впізнати. Він, а також гімн бренду та звуковий логотип, є частиною комплексної аудіоайдентики Mastercard. В Україні звук транзакції вже можна почути у мобільних додатках Приват24 та Uklon, під час оплати за допомогою сервісу LiqPay та WOG PAY в додатку PRIDE. 

«Оригінальний звук транзакції зробить нас ще ближчими до споживача та зміцнить емоційний зв’язок із брендом, — зазначила Наталя Байдала, директор із маркетингу Mastercard в Україні. — Аудіоайдентика дає можливість компанії залишатись унікальною та помітною незалежно від середовища взаємодії з користувачем як у фізичному, так і у цифровому вимірі. А звук транзакції Mastercard стане додатковим рівнем впевненості в успішності та захищеності оплат». 

Підтвердження транзакції з Mastercard в оновленому додатку Приват24, що доступний у Google Play або App Store, звучить на смартфоні разом із надходженням push-повідомлення. 

При оплатах через сервіс LiqPay звук лунає на сайті сервіса після списання коштів та підтверджує успішне завершення оплати. Наразі платіжна платформа LiqPay доступна на 85% українських маркетплейсів, квиткових онлайн-операторів та онлайн-супермаркетів.

Звук транзакції Mastercard також зазвучав для клієнтів мережі АЗК WOG, що використовують для оплати сервіс WOG PAY у мобільному додатку PRIDE. Сервіс WOG PAY дозволяє оплачувати пальне смартфоном без потреби йти до каси чи навіть виходити з машини, а також купувати каву або чай прямо біля кавомашини. У додатку озвучуються транзакції при оплаті карткою Mastercard за допомогою одного із способів — інтегрованого гаманця Masterpass від Mastercard, Apple Pay для iOS чи Google Pay для Android.

Також звук транзакції Mastercard зазвучав у мобільному додатку Uklon. При замовленні авто та оплаті його карткою Mastercard звук успішної транзакції звучатиме відразу, як водій сервісу прийме замовлення.

Підтвердження транзакції Mastercard вже звучить і при переказі грошей у Viber за допомогою сервісу Moneytou [Маніту], який запустили у грудні минулого року. 

Власна звукова айдентика, представлена Mastercard у лютому минулого року, — це комплексна звукова архітектура, яка відображає новий етап розвитку бренду. 

Мелодія Mastercard отримує нові звучання завдяки творчим колабораціям. В Україні локалізовану версію мелодії бренду створили у співпраці з популярним мультиартистом і музикантом MONATIK: так у травні минулого року з’явився мешап мотиву Mastercard і синглу «Love It Ритм».

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=ZM7-TpDRNCs&feature=youtu.be[/embed]

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=trkvXVJmqLI&feature=youtu.be[/embed]

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=TJBERi6dq-g&feature=youtu.be[/embed]

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=Wz1eOiajr78&feature=youtu.be[/embed]

Yevheniia Kovalenko