Інновації та традиції: вхід до нового Музею «Становлення української нації» можна оплатити безконтактно

2 серпня 2019 рік | Київ | Автор Yevheniia Kovalenko

Відвідувачі нового Музею «Становлення української нації», що відкриється третього серпня 2019 року за адресою м. Київ, вул. Лаврська, 27 (під монументом «Батьківщина-Мати»), можуть швидко та зручно оплачувати вхід. Компанія Mastercard у партнерстві з Ощадбанком та квитковим оператором Kontramarka.ua встановили на вході до музею два турнікети, оснащені банківськими терміналами, що дозволяють розрахуватися безконтактно платіжними картками будь-якого банку різних платіжних систем або будь-яким платіжним пристроєм із NFC, а також за допомогою QR-коду.

У Музеї «Становлення української нації» площею 1700 кв.м. знаходяться 100 експонатів, 25 сюжетних композицій та понад 300 мап, діаграм і картин, які відображують різні епохи розвитку українського суспільства. Серед експонатів представлені 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали, зовнішній вигляд, одяг та вік яких повністю відповідають періоду подій, зображених у сюжеті. Всі історичні сюжети відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями. Крім того, всі інсталяції супроводжує інтерактивний аудіо- та відеоконтент, запахи, пристрої віртуальної реальності, що сприяє максимальному зануренню глядача в атмосферу відтвореної епохи. Таким чином, музей демонструє унікальне поєднання новітніх технологій із традиційними техніками виготовлення речей відповідних часів.

 «Музей «Становлення української нації» - це сучасний інноваційний музей української історії, де відвідувачі зможуть не тільки побачити експозиції різних епох розвитку української нації, але і повноцінно відчути події минулих часів. Завдяки сучасним технологіям, ми перетворили процес пізнання української історії на цікаву подорож. Лише за 1,5-2 години в захоплюючому мультимедійному 5D за допомогою медіагіда можна ознайомитись з багатовіковою історією української нації. Окрім унікальних експонатів, відвідувачам доступний дитячий простір, MuseumSelfie в кожному сюжеті, сувенірна крамниця та кафе. Нам вдалося створити максимально комфортний простір, де можна дізнатися більше про багату історію української нації. Народ, що знає свою історію, має майбутнє!» зазначив Валерій Галан, засновник та ідеолог Музею «Становлення української нації».

Для того, щоб швидко оплатити вхід до музею, достатньо піднести платіжну картку або NFC-пристрій (смартфон, годинник, браслет тощо) до терміналу на турнікеті. Турнікет відкриється одразу після підтвердження транзакції, яке супроводжується звуковим сигналом. Для того щоб здійснити оплату дитячого квитка, необхідно натиснути на турнікеті кнопку з відповідним позначенням і після цього піднести картку до зчитувального елемента. Також відвідувачі можуть придбати електронний квиток на сайті kontramarka.ua/uk. QR-код на роздрукованому квитку або його цифрову версію на смартфоні необхідно прикласти до спеціального зчитувача QR-кодів на турнікеті, який знаходиться на вході до музею.

«Щодня потреби клієнтів еволюціонують, відвідувачі бажають більш зручних умов. Компанія Kontramarka.ua не залишається осторонь, а впроваджує інноваційні рішення задля комфорту своїх клієнтів. Іти в ногу з часом, навіть на крок попереду – один із наших пріоритетів!  Саме тому, мета цієї співпраці полягає у вдосконаленні  зручності відвідування Музею «Становлення української нації», шляхом реалізації прогресивних заходів . Відтепер враження стануть ще ближчі та доступніші!»підкреслює Ігор Атаманчук, директор квиткового сервісу Kontramarka.ua.

Вартість квитка для дорослого — 220 грн, а квитка для дітей від 6 до 16 років — 160 грн. Вхід для дітей до 6 років безкоштовний. Розраховуючись за квитки безконтактно, гості музею «Становлення української нації» не сплачують жодних додаткових комісій.

«Безготівкові розрахунки вже давно стали невід’ємною частиною повсякденного життя сучасного українця. Щоб забезпечити максимально широкий доступ до швидких розрахунків в Україні, Mastercard ще 5 років тому розпочала активне впровадження інноваційних платіжних рішень у рамках концепції розумного міста. За цей час ми разом із партнерами реалізували в Україні понад 30 smart city рішень, з якими технологія безконтактних розрахунків стала доступною у громадському транспорті, більшості торгових точок, місцях для відпочинку тощо. Відтепер безготівкові рішення також доступні у культурному просторі Музеї «Становлення української нації», — підкреслив Юрій Батхін, віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

Банком-еквайром проекту став Ощадбанк.

«Ощадбанк прагне охопити cashless якомога більше сфер, щоб українці мали можливість зручно та швидко розраховуватись карткою або смартфоном будь-де, тому забезпечує комфортні безготівкові розрахунки на найбільших музичних, спортивних та бізнес-майданчиках країни.  Очевидно, що Ощад не лише слідкує за світовими трендами у сфері платежів, а й часто формує їх. Упевнений, що кияни та туристи належно оцінять можливість миттєвої сплати за вхід і ще раз переконаються у перевагах безготівкових безконтактних розрахунків. Це черговий проект банку та наших партнерів у розвиток Києва як сучасного європейського міста», – наголосив Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку.

Yevheniia Kovalenko