Мastercard відкриває доступ до нових бізнес-залів та Fast Line в аеропортах Києва, Львова та Харкова

25 червня 2019 рік | Київ | Автор Yevheniia Kovalenko

Для держателів карток Mastercard від українських банків діє низка ексклюзивних переваг у подорожах, перелік яких постійно розширюється. Наразі одними з найпопулярніших сервісів Mastercard для українських туристів є доступ до бізнес-залів в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни) та швидке проходження паспортного контролю й авіаційної безпеки Fast Line. Нові travel-сервіси Mastercard вже діють у новому терміналі F аеропорту «Бориспіль», відсьогодні запрацюють в аеропорту «Львів», а з липня – в аеропорті «Харків». А саме:

  • 25 червня Mastercard відкриває доступ до двох бізнес-залів – в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Дата відкриття обрана недаремно: цей сервіс найближчим часом стане у нагоді гостям фестивалю Leopolis Jazz Fest, партнером якого вже сьомий рік поспіль є Mastercard.
  • В аеропорту «Бориспіль» з червня у новому терміналі F запрацювали такі сервіси від Mastercard: доступ до бізнес-зали у зоні міжнародних вильотів, Fast Line на виліт і приліт, стійка прискореної реєстрації та здачі багажу.
  • З 1 липня держателі карток Mastercard отримають доступ до бізнес-зали в зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків».


«Mastercard уже не перший рік створює для своїх користувачів ексклюзивні можливості, які допомагають отримати максимум комфорту та переваг до, під час і після подорожей. Наші travel-переваги вже стали по-справжньому легендарними на ринку: на сьогодні бізнес-залами та сервісами від Mastercard в аеропортах «Бориспіль» і «Київ» щомісяця користуються понад 20 000 пасажирів. І сьогодні ми запускаємо нові travel-привілеї для держателів наших карток. Впевнена, нові аеропортові сервіси у Києві, Львові та Харкові допоможуть нашим користувачам отримати ще більше комфорту і приємних вражень у подорожах», — зазначила Наталія Кузьмич, директор з розвитку продуктів та платформ лояльності Mastercard в Україні.

Для доступу до послуг необхідно здійснити за останні 30+5 днів до подорожі (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом) транзакції на суму від 3000 гривень. Із 8 серпня 2019 року доступ до сервісів в аеропортах буде здійснюватися за наявності транзакцій на суму від 6000 грн за той самий період. Вимоги дійсні для держателів карток World Elite Mastercard®, World Black Edition Mastercard® або Platinum Mastercard®. Для держателів карток Corporate Mastercard® жодних умов про суму розрахунків немає[1].

Щоб скористатися travel-сервісами у аеропорту необхідно:

  • Показати працівнику аеропорту картку (фізичну або з цифрового гаманця) та посадковий талон;
  • Піднести картку до POS-терміналу аеропортового сервісу (бізнес-зала/Fast Line);
  • Ввести PIN-код на екрані;
  • Підтвердити використання послуги.


Також серед переваг для подорожей від Mastercard — можливість завчасного планування поїздок з Mastercard Concierge, доступ до понад 1000 лаунж-зон з Lounge Key для комфортного очікування на літак, спеціальні пропозиції від партнерів. Користувачі можуть дізнатися про доступні пропозиції по картці на сайті чи у відділенні свого банку.

Більше про переваги Mastercard під час подорожей.

[1] Для держателів карток World Black Edition Mastercard®, Platinum Mastercard® та Corporate Mastercard® послуги діють за умови їх підключення банком-емітентом.

Yevheniia Kovalenko