iPay.ua і Mastercard запустили міжнародні грошові перекази з картки на картку

14 січня 2019 рік | Київ | Автор Yevheniia Kovalenko

Сервіс онлайн платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустили послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи в Україну. Користувачі карток Mastercard, випущених європейськими банками, тепер можуть зробити онлайн переказ напряму, лише за кілька секунд, на картку Mastercard будь-якого банку України, із зарахуванням коштів на картку одержувача протягом однієї хвилини.

Наразі сервіс дає можливість надсилати гроші в таких валютах як євро, долар США, британський фунт стерлінгів і польський злотий, а отримувати — в гривні, євро та доларах США. Розмір переказу може складати від 1 до 1000 євро на день, але не більше 5000 євро на місяць.

Комісія переказу становить лише 2% + 1 євро від суми переказу з урахуванням курсу конвертації валют і стягується тільки з відправника коштів. При цьому користувач послуги має можливість миттєво побачити на сайті всю необхідну інформацію про курс обміну валют, розрахунок комісії платежу, суму в еквіваленті валюти, в якій кошти будуть отримані в Україні, а також фінальну суму, яку необхідно сплатити з урахуванням комісії.

Здійснити переказ можна на сторінці послуги «Переказ грошей з Європи в Україну» з комп'ютера, смартфона чи іншого пристрою. Для проведення транзакції достатньо вказати бажану суму переказу, номер картки відправника та картки одержувача, фізичну адресу відправника, а також адреси електронної пошти відправника та одержувача для отримання інформації про результати проведення транзакції.

«Інтеграція України в європейське співтовариство визначає нові потреби українців стосовно використання фінансових інструментів. Усе більше українців працюють в Європі, зокрема, в Польщі, Чехії та Німеччині, і водночас віддають перевагу перевезенню готівки з Європи в Україну, хоча це небезпечно і вимагає багато часу. Найчастіше це пов'язано з небажанням сплачувати високі комісії за перекази, а також з бюрократією. Новий сервіс, який ми запустили разом із партнерами, пропонує вирішення цих питань Він максимально доступний комісія в середньому вдвічі менша за послуги глобальних операторів грошових переказів, водночас максимально простий і безпечний, не передбачає відвідування банківських відділень та заповнення паперів», — зазначив Євген Веліканов, керівник сервісу онлайн платежів iPay.ua.

«Грошові перекази один із найбільш затребуваних сервісів на українському ринку і за його межами, цей тренд швидко набирає обертів. Тільки всередині країни обсяг грошових переказів з картками Mastercard зріс у 2,5 рази за останній рік. Міжнародні грошові перекази це актуальний для українців напрям, і наше нове рішення відкриває для держателів карток Mastercard нові можливості. Новий сервіс звільняє від необхідності перевозити готівку із-за закордону, що особливо актуально для мільйонів українців, які працюють за межами України», — зазначила Наталія Кангіна, керівник напряму digital продуктів Mastercard Europe SA в Україні.

Fenige виступила еквайром проекту. «Fenige відкриває можливість здійснення грошових переказів для тих, хто працює за кордоном, по всій Європі. Для запуску проекту ми шукали локального партнера, який має достатню експертизу в сфері грошових переказів, і iPay повністю задовольнили наші вимоги. Маємо дуже позитивні очікування від співпраці з iPay та Mastercard», — додав Марчін Копіш, генеральний директор Fenige.

За даними Міністерства соціальної політики України, на постійній основі за межами України працює 3,2 млн українців, на непостійній — від 7 до 9 млн осіб. Близько 2 млн українців працює в Польщі[1].

[1] https://www.msp.gov.ua/news/16492.html

Yevheniia Kovalenko