Київ, 19 грудня, 2018 р. — Компанія Mastercard, ПриватБанк та Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка НАН України (НБС) запустили безконтактну оплату вхідних квитків до ботанічного саду. На спеціально обладнаному жовтому турнікеті біля входу запрацювала технологія безконтактної оплати Mastercard: завдяки цьому оплатити вхід до саду тепер можна в один дотик банківською карткою будь-якого банку світу різних платіжних систем або за допомогою платіжного пристрою з NFC. ПриватБанк став банком-еквайром проекту.

Національний ботанічний сад, розташований в історичному Печерському районі Києва, є одним із найбільших ботанічних садів Європи. На площі 129 га зібрано колекції рослин з усіх ботаніко-географічних регіонів світу; протягом року тут діє оранжерейний комплекс з експозиціями тропічних і субтропічних рослин. Щороку унікальний комплекс НБС відвідує більше 1 мільйона гостей, які відтепер зможуть уникнути черг за квитками, сплачуючи безконтактно.

«Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка НАН України це музей живих рослин, відкритий для гостей у будь-який сезон. Для нас важливо, щоб відвідувачам було затишно і комфортно в кожному куточку ботсаду. Завдяки технології безконтактної оплати Mastercard кияни та гості столиці зможуть швидко та зручно оплачувати вхідні квитки до ботанічного саду, не витрачаючи час на черги», — зазначила Заіменко Наталія, директор Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України.

Для оплати дорослого квитка достатньо піднести безконтактну картку або платіжний пристрій до жовтого турнікету на вході. Для того щоб здійснити оплату дитячого квитка, необхідно натиснути на турнікеті кнопку з відповідним позначенням і після цього піднести картку до зчитувального елемента. Вартість квитка для дорослого — 50 грн, для дитини від 6-ти років — 20 грн, а для дитини до 6 років вхід безкоштовний. Розраховуючись за квитки безконтактно, гості Національного ботанічного саду не сплачуватимуть жодних комісій.

 «Українці дедалі активніше переходять до безготівкового способу життя, а зручні, швидкі та безпечні оплати вже стали необхідністю для сучасного містянина. Національний ботанічний сад улюблений ландшафтний парк киян та гостей міста протягом року, сюди приходять тисячі відвідувачів щодня. Можливість швидше потрапити до парку і мати більше часу на відпочинок, а не очікувати в черзі – це перевага  безготівкової інфраструктури та стратегії створення «розумного» міста, яку ми разом з партнерами впроваджуємо в різних містах України», — підкреслив Сергій Францішко, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

«Безконтактна картка ПриватБанку сьогодні є тим «магічним» платіжним засобом, який робить життя людей значно комфортнішим. ПриватБанк разом із партнерами активно розширює мережу зручних платежів та відкриває нові можливості оплати не лише картками, а й за допомогою смарт електроніки, — відзначив член правління ПриватБанку Олексій Шабан. — Кияни та гості міста зможуть оформити безконтактну картку ПриватБанку у найближчому відділенні чи додати будь-яку картку до цифрових гаманців Apple Pay або Google Pay на своєму смартфоні, щоб бути вільними від готівки та черг до кас».

23 грудня у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка НАН України з 11:00 до 16:00 буде діяти спеціальна пропозиція для держателів безконтактних карток Mastercard. За умови оплати вхідного квитка карткою Mastercard — безконтактною чи оцифрованою смартфоном, відвідувачі отримають гарантовані подарунки. Окрім того, біля Центрального фонтану квітів на усіх відвідувачів ботанічного саду чекатимуть приємні сюрпризи від Mastercard та ПриватБанк.
Yevheniia Kovalenko