Mastercard разом із партнерами відновить футбольні майданчики в 12 містах України

16 квітня 2018 рік | Київ | Автор Yevheniia Kovalenko

Компанія Mastercard розпочала Всеукраїнську соціальну ініціативу з оновлення футбольних майданчиків «Передай пас». У рамках проекту спільно з партнерами компанія облаштує 14 футбольних майданчиків у 12 містах: Броварах, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернівцях і Чернігові.

Офіційний запуск кампанії відбувся у Києві. Футбольний амбасадор Mastercard в Україні Олександр Шовковський провів жеребкування, за результатами якого між учасниками ініціативи були розподілені майданчики, що будуть оновлені в ході проекту. Жеребкування визначило такий перелік пар «місто-партнер»:

Партнер Місто Адреса майданчика
1 ПриватБанк Бровари вул. Шевченка, 21
2 iPay.ua Дніпро вул. Маршала Малиновського, 36
3 ОТП Банк Житомир вул. Київська, 59
4 УКРГАЗБАНК Запоріжжя вул. Світла, 18
5 Mastercard Київ бульв. Лесі Українки, 24
6 Ощадбанк Львів вул. Чорноморська, 12
7 А-БАНК Одеса просп. Добровольського, 126
8 ТАСКОМБАНК Рівне вул. Макарова, 10
9 Креді Агріколь Банк Харків вул. Тракторобудівників, 142
10 Райффайзен Банк Аваль Чернівці (1) бульв. Героїв Крут, 7
11 Банк ПІВДЕННИЙ Чернівці (2) вул. Руська, 223-Д
12 Банк Восток Чернігів (1) вул. П'ятницька, 49
13 Кредобанк Чернігів (2) просп. Перемоги, 107
14 Укрексімбанк Черкаси вул. 30-річчя Перемоги, 8

Ключовими факторами відбору майданчиків стали: розташування в густонаселеному районі міста, відкритий доступ для всіх охочих, а також рекомендації органів місцевої влади. Відновлення майданчиків включатиме заміну покриття на полі, встановлення нової огорожі та спортивного обладнання.

«Футбол усе життя був і залишається моєю пристрастю. Я дуже радий, що завдяки Mastercard і партнерам тепер більше українців зможуть розділити цю пристрасть. Це дуже важливий проект, добре, що ви робите його разом. Сподіваюся, що цей приклад надихне бізнес із різних міст і галузей, і кількість учасників ініціативи та комфортних майданчиків буде рости», — підкреслив Олександр Шовковський під час жеребкування.

«Кожен другий українець вбачає шлях до популяризації футболу в країні саме через відновлення спортивної інфраструктури, такими є висновки наших досліджень. Тому ми разом із партнерами зосереджуємо свої зусилля на відновленні майданчиків, які прослужать громаді не один рік і стануть місцем старту нових футбольних історій. Ми вдячні нашим партнерам, які підтримали ініціативу заради народження нових футбольних легенд», — відзначила Наталя Байдала, директор з маркетингу Mastercard в Україні.

Нещодавнє дослідження Mastercard[1] також показало: більшість опитаних (84%) вважають, що оновлення дворових футбольних майданчиків позитивно вплине на мешканців. Крім того, 48% українців переконані, що футбол об’єднує друзів та допомагає зустрічатися з новими людьми. 43% українців вважають, що футбол — це спосіб відпочити і зняти стрес, а 17% грають у футбол з дитинства.

[1] *Дослідження проведене Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Mastercard; лютий, 2018.

Yevheniia Kovalenko