Прес-релізи

2020
3 серпня 2020 рік

Mastercard у партнерстві з Ukrtrimex розробили рішення для здійснення онлайн-фіскалізації через безкоштовний мобільний додаток «Смарт Каса».

8 липня 2020 рік

Сьогодні компанії American Express, Discover, Mastercard і Visa оголосили про початок технічної підготовки глобального впровадження технології онлайн-розрахунків в один клік Click to Pay на ринках Австралії, Бразилії, Канади, Гонконгу, Ірландії, Кувейту, Малайзії, Мексики, Нової Зеландії, Катару, Саудівської Аравії, Сінгапуру, ОАЕ, Великобританії та в інших країнах у майбутньому. Технологія Click to Pay відповідає міжнародному стандарту EMV® Secure Remote Commerce.

17 червня 2020 рік

Сьогодні компанія Mastercard оголосила про запуск токенізації карток в онлайні для клієнтів Amazon в 12 країнах у регіонах Північної Америки, Латинської Америки, Близького Сходу та Європи.

28 травня 2020 рік

Згідно з опитуванням Mastercard[1], майже половина європейців (42%) стали менше використовувати готівку під час пандемії COVID-19, а 17% — повністю відмовилися від кешу. При цьому майже вісім із десяти оплат по карткам Mastercard у європейських країнах — безконтактні (78%).

18 травня 2020 рік

Карантин вплинув на те, як українці роблять покупки. За результатами дослідження Mastercard[1], проведеного в травні 2020 року, кожен другий опитаний зазначив, що став купувати онлайн частіше, ніж будь-коли. При цьому кількість людей, які купують в інтернеті товари першої необхідності, збільшилася на 43%.

4 травня 2020 рік

Сьогодні компанія Mastercard оголосила про призначення Марка Барнетта президентом Європейського регіону Mastercard, із центральним офісом у Брюсселі. У своїй новій ролі Марк Барнетт буде відповідати за стратегію, вибір напрямів і розвиток усіх аспектів бізнесу Mastercard в регіоні.

20 березня 2020 рік

Компанія Mastercard, Фонд Білла і Мелінди Гейтс та благодійна організація Wellcome направлять до 125 млн доларів США на стримування поширення COVID-19 шляхом виявлення, оцінки, розвитку і розширення масштабів лікування.

27 лютого 2020 рік

Мешканці та гості Одеси відтепер можуть в один дотик безготівково оплачувати проїзд у трамваях міського маршруту №21[1]. Усі трамваї маршруту оснастили валідаторами для безготівкової оплати — пасажири можуть сплатити за проїзд безконтактною карткою будь-якого банку світу різних платіжних систем або пристроєм із NFC.

17 лютого 2020 рік

Четверту частину від офіційного ВВП України, або 846 млрд гривень, становлять тіньові операції. Такі перші результати дослідження стану тіньової економіки в Україні, що провела компанія Ernst & Young за підтримки Mastercard у рамках укладеного Меморандуму про співробітництво з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національним банком України та Державною службою статистики України.

14 лютого 2020 рік

До Дня святого Валентина Mastercard представила щорічне дослідження Love Index[1], яке вивчає купівельні переваги напередодні найромантичнішого свята року.

2019
17 грудня 2019 рік

Цього року на зимові свята українці відправляться в дорогу на авто, потягом чи літаком: більш ніж 16 мільйонів поїдуть додому з різних куточків країни і світу, щоб провести різдвяні та новорічні свята зі своїми батьками та сім'ями. Про це говорить дослідження Mastercard Driving Home For Christmas 2019

14 листопада 2019 рік

Mastercard у партнерстві з ПриватБанком та платіжним сервісом LiqPay запустили Mastercard Digital Enablement Service for Merchants, що є частиною діджитал-платформи Mastercard (MDES), яка працює з глобальними цифровими гаманцями (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay та ін.).

17 вересня 2019 рік

Mastercard у партнерстві з ПриватБанком реалізує перший в Україні проект верифікації клієнтів, заснований на поведінковій біометрії — для прогресивної та безпечної аутентифікації в епоху, коли пароля недостатньо для захисту облікового запису.

16 вересня 2019 рік

Упродовж 10 років Mastercard вивчає глобальні тренди в подорожах та складає перелік найбільш відвідуваних міст світу (Global Destination Cities Index). Цьогорічний рейтинг, який оцінював 200 міст за даними про кількість подорожуючих та витрачені ними кошти, свідчить, що кількість туристів, які подорожують більше, ніж на один день, зросла на 76% проти 2009 року.

16 вересня 2019 рік

ПриватБанк та Mastercard підбили перші підсумки безготівкового експерименту «Розумне село», що розпочався наприкінці 2018 року у селі Волоське на Дніпропетровщині. Ініціатива мала на меті надати локальній громаді можливість відчути переваги безготівкового способу життя та зробити доступними банківські послуги.

9 липня 2019 рік

Відтепер завдяки співпраці AMIC Україна, Mastercard, iPay.ua та PayForce відвідувачі мережі АЗК AMIC Energy мають змогу скористатися новим мобільним додатком AmicPAY,  що дозволяє клієнтам здійснювати таку звичну операцію, як покупка пального, просто в авто, без потреби йти до каси.

25 червня 2019 рік

В Ужгороді буде запущена сучасна та комплексна система безготівкової оплати за проїзд у міському транспорті. Меморандум про впровадження нової системи, розробленої ПриватБанком і компанією Mastercard, підписали в понеділок голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл та заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок.

5 червня 2019 рік

Нове дослідження Mastercard Digitalization Trust Survey 2019, проведене серед власників банківських рахунків онлайн, підтверджує, що українці продовжують активно переходити на цифровий стиль життя, все більше використовуючи мобільні пристрої та їхні нові функціональні можливості.

27 травня 2019 рік

Mastercard як один із найактивніших світових спонсорів масштабних спортивних подій посилює підтримку жіночого футболу. Це важливий крок на користь гендерної рівності в спорті та в маркетингу.

29 березня 2019 рік

Нове дослідження Mastercard підтверджує вплив мобільних технологій на розвиток фінансової інклюзії у світі. Дані свідчать, що на 15 країн припадає понад 60% фінансово невключеного населення, де 607 мільйонів людей — власники мобільних телефонів, які досі не мають банківського рахунку.

14 березня 2019 рік

Mastercard в Україні оголосила про початок співпраці з Esports Ukraine (ГО «Українська Федерація Електронного Спорту»). Партнерство спрямоване на поширення кіберспортивної культури в Україні, залучення бізнесу до питань розвитку інфраструктури кіберспорту та підвищення фінансової грамотності молоді.

21 лютого 2019 рік

Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні, анонсувала збільшення ліміту на безконтактні розрахунки за картками Mastercard без необхідності введення пін-коду до 500 гривень з 12 квітня 2019 року.

13 лютого 2019 рік

Щорічне дослідження Mastercard Love Index[1], яке аналізує транзакції за платіжними картками у період святкування Дня святого Валентина протягом останніх трьох років, виявило, що українці почали витрачати значно більше коштів на романтичні подарунки, порівняно з 2016 роком.

8 лютого 2019 рік

Mastercard відкриває новий вимір вираження бренду та презентує власну звукову айдентику — комплексну звукову архітектуру, що відображає новітній етап розвитку бренду. Незалежно від середовища, в якому користувачі будуть взаємодіяти з Mastercard у світі — фізичному, діджитальному чи голосовому, — оригінальна мелодія Mastercard легко запам'ятається і стане впізнаваною.

31 січня 2019 рік

Компанія Mastercard дослідила головні потреби та виклики малого та середнього бізнесу у країнах Центральної та Східної Європи в розвитку безготівкових оплат. За результатами дослідження Mastercard SME Monitor, Україна має один із найнижчих показників терміналізації малого та середнього бізнесу серед країн регіону.

Вересень 2021
14 вересня 2021 рік

Українські представники покоління Z – прихильники діджиталу, сімейних цінностей і соціального активізму. Так, 64% молоді фактично живе в соціальних мережах, використовуючи їх як основні джерела інформації та натхнення. Українські Z-ти відмовляються від готівки, все частіше віддаючи перевагу кешлес-оплатам (60%). При цьому вони цінують сімейні стосунки (67%), а також активно залучені до вирішення соціальних та екологічних проблем, очікуючи того ж від брендів. Такі результати дослідження Mastercard, проведеного в рамках вивчення споживчих звичок і поведінки представників покоління Z.

Липень 2021
15 липня 2021 рік

Компанія Mastercard і швейцарський бренд годинників Swatch запускають в Україні новий сервіс безконтактних оплат – SwatchPAY! Відтепер власники годинників SwatchPAY! зможуть розраховуватися ними всюди, де є безконтактний термінал: в магазинах, кафе, громадському транспорті тощо. Безконтактна оплата за допомогою SwatchPAY! вже доступна держателям карток Mastercard від Банку Восток, Ощадбанку та ПриватБанку.

Червень 2021
26 червня 2021 рік

Українці все активніше переходять на безготівковий спосіб життя: 48% стали платити безготівково набагато частіше, ніж рік тому. При цьому половина українців (49%) готові повністю відмовитися від оплат готівкою у майбутньому, а кожен третій – зробити це протягом найближчих двох років. Такі результати дослідження MasterIndex, в рамках якого Mastercard з'ясувала, як змінилися купівельні звички українців із початку пандемії, і яким чином оплачувати покупки користувачі вважають за краще.

Травень 2021
19 травня 2021 рік

Онлайн і NFC-оплати поступово відвойовують лідерство у платіжних вподобаннях українців: кожна друга операція з карткою Mastercard у країні – це цифрова оплата за допомогою NFC-гаджета або ж онлайн, станом на кінець першого кварталу 2021 року. Швидкість, зручність і відсутність контакту – головні переваги діджитал-платежів, які так сильно полюбилися українцям.

6 травня 2021 рік

Більшості українців бракує фінансів для того, щоб їхні мрії стали реальністю. Це з’ясували Mastercard і UKRSIBBANK BNP Paribas Group, які дослідили, хто, про що та як мріє в Україні. Виявилось, що українців по праву можна вважати мрійниками: за даними дослідження, це роблять 70% опитаних протягом усього свого життя. Але 44% стверджують, що стали мріяти менше за останні п’ять років. При цьому більшість з тих, хто наразі не відносить себе до мрійників, хотіли б це змінити.

Квітень 2021
22 квітня 2021 рік

Щоб запобігти негативним наслідкам глобального потепління, компанія Mastercard заснувала Priceless Planet Coalition – глобальну ініціативу, головною метою якої є відновлення 100 мільйонів дерев у світі за п'ять років для зниження рівня СО2. Сьогодні, напередодні Дня Землі, до ініціативи приєднався UKRSIBBANK BNP Paribas Group і буде ексклюзивно представляти Україну у проекті.

15 квітня 2021 рік

Mastercard спільно зі шведським фінтех-стартапом Doconomy розробили систему підрахунку вуглецевого сліду для користувачів карток Mastercard. Спеціальний вуглецевий калькулятор визначає рівень вуглецевого сліду від кожної безготівкової оплати, допомагаючи користувачам приймати більш поінформовані рішення стосовно покупок.

Березень 2021
26 березня 2021 рік

Майже 70% українців покращили кулінарні навички за останній рік, а українська сім'я в середньому витрачає на приготування домашньої їжі більше 20 годин на тиждень — це на 36% більше, ніж рік тому. Такими є результати нещодавнього дослідження Mastercard в області кулінарних уподобань українців

Лютий 2021
23 лютого 2021 рік

Компанія Mastercard у співпраці з Асоціацією «ЄМА» та за підтримки Міністерства освіти і науки України представила освітній вебсеріал «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності». Його завдання — допомогти підліткам засвоїти базові навички безготівкових розрахунків та розібратися з ключовими правилами безпеки.

12 лютого 2021 рік

Згідно зі щорічним дослідженням Mastercard Love Index , за останнє десятиліття витрати українців на подарунки та враження до Дня закоханих виросли більш ніж у 10 разів, у той час, як в середньому в Європі цей показник збільшився лише в 3 рази. Крім того, онлайн-технології все частіше допомагають українцям знаходити кохання: кожен п'ятий опитаний зазначив, що познайомився зі своєю другою половинкою в інтернеті.

4 лютого 2021 рік

Український дизайнер Світлана Бевза створила ексклюзивну урбан-колекцію спеціально до перезапуску програми Mastercard Більше. Речі з колекції буквально безцінні: їх неможливо купити за гроші, але можна отримати в обмін на оплати картками Mastercard®

3 лютого 2021 рік

Компанія Mastercard презентувала оновлену маркетингову платформу Mastercard Більше, яка дозволяє держателям карток Mastercard® отримувати винагороди за безготівкові оплати, а також відкриває доступ до спеціальних сервісів і унікальних можливостей.

2 лютого 2021 рік

Картодержателі отримають доступ до більш детальної інформації про покупки в мобільному додатку свого банку. Таку прозорість транзакцій забезпечить нове рішення від Mastercard

Січень 2021
27 січня 2021 рік

Компанія Mastercard презентувала оновлену маркетингову платформу Mastercard Більше, яка дозволяє держателям карток Mastercard® отримувати винагороди за безготівкові оплати, а також відкриває доступ до спеціальних сервісів і унікальних можливостей. Оновлена платформа об'єднала в собі дві програми лояльності — Mastercard Більше і Програму винагород Mastercard — і стала єдиною точкою входу до всіх спеціальних пропозицій, акцій, подарунків і ексклюзивних вражень від Mastercard і партнерів.