Перегляньте останні релізи, новини та матеріали для медіа від Mastercard

 
Нова креативна колаборація від Mastercard: Світлана Бевза та Слава Балбек помінялися ролями

Mastercard анонсувала запуск ексклюзивної колекції BEVZA BALBEK BILSHE, яка була створена спеціально для програми Mastercard Більше.

Mastercard реорганізовує діяльність на міжнародних ринках та розширює й посилює свою присутність у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки

Компанія Mastercard оголосила про низку змін у керівництві, що спрямовані на подальше розширення присутності компанії у Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці, а також на продовження довгострокового зростання й інноваційного розвитку.

Компанія Mastercard знижує ставки інтерчейндж в Україні

Відсьогодні компанія Mastercard вводить в дію нові зменшені розміри міжбанківських ставок (інтерчейндж) в Україні, відповідно до рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ). Нові розміри міжбанківських ставок поширюються на безготівкові операції за картками Mastercard в Україні у торгово-сервісній мережі, як у фізичних торгових точках, так і в електронній комерції, для фізичних осіб.

Прес-релізи

2020
3 серпня 2020 рік

Mastercard у партнерстві з Ukrtrimex розробили рішення для здійснення онлайн-фіскалізації через безкоштовний мобільний додаток «Смарт Каса».