Tu jesteś:

UWAGA: Od 1.01.2017 Program MasterCard Rewards zmienia się w program partnerski Priceless Specials*.

Punktami honorowane będą tylko zakupy w sklepach będących partnerami programu oraz każda transakcja internetowa. Zmianie ulegną wartości punktowe nagród w katalogu, jednak dzięki ofertom specjalnym zbieranie punktów będzie szybsze i łatwiejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Polityką prywatności programu Priceless Specials. Więcej informacji znajdziesz na stronie programu www.mastercard.pl/specials

* Zmiana dotyczy uczestników Programu MasterCard Rewards posiadających karty z programem w banku: Bank Zachodni WBK S.A.

Podstawowe informacje o Programie MasterCard Rewards

Witaj w programie MasterCard® Rewards dla posiadaczy karty płatniczej MasterCard. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego Programu dla osób płacących kartą MasterCard.

W programie MasterCard Rewards zyskujesz dodatkowe korzyści przy wszystkich płatnościach kartą. Kiedy płacisz kartą, na Twoim koncie w Programie dopisywane są punkty. Te punkty możesz następnie wymieniać na nagrody – po zalogowaniu się na platformie MasterCard Rewards.

Nagrody możesz wybierać sam z Katalogu Nagród tego serwisu. Dobieraliśmy je tak, by każdy z naszych wyjątkowych Klientów mógł znaleźć coś dla siebie. W tym serwisie dowiesz się także więcej na temat warunków uczestnictwa, zbierania punktów, banków, w których możesz zamówić kartę MasterCard. Zapraszamy do przeglądania.

Zbieraj punkty, wymieniaj je na nagrody i otrzymuj bezcenne prezenty. Zapraszamy do zapoznania się warunkami uczestnictwa w programie MasterCard Rewards.

Partnerem Wymiany Punktów jest: Arvato Services Polska, Plewiska k. Poznania, ul. Kolejowa 150.


wmc_karta.png