Korzystaj z karty MasterCard®Zbieraj punkty i wymieniaj je na fantastyczne nagrody.

Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank Polska S.A. – działający na rynku pod marką Raiffeisen Polbank – jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku banków z udziałem kapitału zagranicznego. Należy do austriackiej Grupy Raiffeisen Bank International, wiodącej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Raiffeisen rozpoczął działalność w 1991 r. (licencja nr 002), koncentrując się początkowo na obsłudze przedsiębiorstw. Oferując szeroką gamę produktów finansowych dla firm, wkrótce stał się jednym z największych kredytodawców w tym segmencie rynku. Od lat jest liderem na rynku faktoringu, a jego spółka zależna Raiffeisen-Leasing Polska S.A. zajmuje czołową pozycję w swojej branży. Od 2000 r. bank zaczął oferować swoje usługi Klientom indywidualnym z polskiej klasy średniej oraz Klientom zamożnym w ramach wyjątkowej oferty bankowości prywatnej pod nazwą Friedrich Wilhelm Raiffeisen.

W 2012 r. została sfinalizowana transakcja przejęcia operującego dotychczas głównie na rynku detalicznym, Polbank EFG S.A. W ten sposób połączona instytucja – pod marką Raiffeisen Polbank – stała się bankiem uniwersalnym, poszerzając ofertę produktów dla Klientów indywidualnych.

Raiffeisen Polbank obsługuje około 700 tys. Klientów, którzy mogą korzystać z sieci ponad 300 placówek zlokalizowanych w niemal 150 miastach na terenie całego kraju.

Infolinia biura obsługi Programu MasterCard® Rewards
dla Klientów banku Raiffeisen Polbank:

Telefony stacjonarne: 801 055 994

Telefony komórkowe: 61 664 60 14